Wpis z mikrobloga

Kasia gówno odpowiedziała. Że się nie interesował przez większość czasu. To wiemy, był zajęty ćpaniem.
A on przecież temu nie przeczył, on mówił, że jego ludzie byli POINSTRUOWANI, żeby nie gadać z Gonciarzem, oraz że ona nie chciała mu podać konkretnych informacji o kilku rzeczach - ONA TEMU NIE ZAPRZECZYŁA.

To że pomagała, podburzała Darię i resztę - NIE ZAPRZECZYŁA TEMU.
Rzuciła tylko coś o "paranoi" (do psychuszki, do psychuszki), nic więcej.
#gonciarz #gimper
  • 55
  • Odpowiedz
A on przecież temu nie przeczył, on mówił, że jego ludzie byli POINSTRUOWANI, żeby nie gadać z Gonciarzem, oraz że ona nie chciała mu podać konkretnych informacji o kilku rzeczach - ONA TEMU NIE ZAPRZECZYŁA


@look997: jeżeli miał #!$%@? w firmę i tylko pisał raz na ruski rok maila by o coś zapytać to się nie dziwię że go olewała. ale traktuję to bardziej jako opowiadanie a nie jako fakty
  • Odpowiedz
  • 1
@mateuszczerski: Ale ty słuchałeś co on mówił? On nie mógł z niej wyciągnąć rzeczy w 70 mailach, rozmowy były jałowe, do niczego nie prowadziły.

No wiadomo że nie wiemy jaka część jest prawdziwa, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że ona NICZEMU NIE ZAPRZECZYŁA.
  • Odpowiedz
@look997: on też nie zaprzeczył temu że miał w dupie firmę, więc pewnie było tak że przestał się tam pokazywać a po jakimś dłuższym czasie zaczął się domagać wyjaśnień, co oczywiście kasia miała w dupie bo
1) gonciarz nie interesował się firmą
2) kasia zapewne nie ma żadnego obowiązku by informować wspólnika co się dzieje w jego firmie

i tyle. gdybyś ty prowadził firmię ze wspólnikiem który ma wszystko w
  • Odpowiedz
  • 1
on też nie zaprzeczył temu że miał w dupie firmę


@mateuszczerski: No tak, napisałem to już. Ale jak się zainteresował na poważnie, to była ściana, i to był problem.

oczywiście kasia miała w dupie bo

1) gonciarz nie interesował
  • Odpowiedz
@look997:

Ale ona przyznała że chce zamknąć firmę, albo mu odsprzedać swoją część.

przecież to jak najbardziej racjonalne podejście jeżeli wspólnik ma głęboko w dupie swoją pracę, też bym tak zrobił na jej miejscu

zapewne przejęła dla siebie ludzi,
  • Odpowiedz
  • 0
to jak najbardziej racjonalne


@mateuszczerski: A on może nie chcieć odkupować jej części ani zamykać, ona sama nie może o tym akurat decydować.

trudno żeby tego nie zrobiła skoro to ona wszystko musiała robić

pokazuje też że ktoś tam musiał
  • Odpowiedz
@look997:

A on może nie chcieć odkupować jej części ani zamykać, ona sama nie może o tym akurat decydować.


no to niech sobie nie chce,jakie to ma znaczenie? ja tylko mówię że na miejscu miecinskiej chciałbym tego
  • Odpowiedz
  • 0
no to niech sobie nie chce,jakie to ma znaczenie? ja tylko mówię że na miejscu miecinskiej chciałbym tego samego.


@mateuszczerski: Ma znaczenie, że ona próbowała zniszczyć firmę oraz przypuszczalnie jego wizerunek, żeby on chciał ją zamknąć. To jest dowód, że miała motyw. Bo ona chciała, a on nie chciał zamknąć. I to że ona chciała, nie uprawnia jej do łamania prawa, niszczenia firmy, działania na szkodę wspólnika, okradania firmy.

no taki że jeżeli miecinska robiłaby to co gonciarz (czyli nic) to by ta firma po prostu nie istniala, wiec zastanów się kto tu bardziej szkodził. gdyby miecinska tez nic nie robila to by g owno bylo a nie firma i gonciarz nawet nie miałby o co sie
  • Odpowiedz
@look997:
a konkretnie to "zniszczenie" firmy polegać miało na tym, by doprowadzić do zamknięcia firmy albo odkupienia jej części ponieważ gonciarz nie robił nic a miecińska wszystko robiła. całkowicie normalna, racjonalna decyzja. Nie wiem jak ty, ale ja też bym się chciał rozstać jak najszybciej ze współpracownikiem który dosłownie nic nie robi. To przecież paranoja jakaś.

I zacięła ci się płyta, już na to odpowiadałem.

to powtórzę jeszcze raz - gdyby nikt tam nie pracował to by ta firma po prostu nie istniała, więc jak można mówić że to miecinska coś niszczy a gonciarz
  • Odpowiedz
@look997: aha - jeszcze jedno. miecinski powiedziała u gimpera że gonciarz miał zaproszenie na KAŻDE spotkanie ktore się odbywało w poniedzialki i czwartki (na których mógł się gonciarz dowiedzieć o tym co sie dzieje). miecinski powiedziala ze gonciarz nie był na tych spotkaniach OD LAT.
mateuszczerski - @look997: aha - jeszcze jedno. miecinski powiedziała u gimpera że go...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
ie wiem jak ty, ale ja też bym się chciał rozstać jak najszybciej ze współpracownikiem który dosłownie nic nie robi. To przecież paranoja jakaś.


@mateuszczerski: No ja pewnie też, ale masz możliwość odsprzedania udziałów, albo zamknięcie firmy, i w sumie tyle. A za odsprzedanie udziałów w takiej nic nie wartej firmie, pewnie wiele by nie dostała, no to mogła sprzedać za bezcen, albo wręcz zrzec się. Jednak tego też nie chciała zrobić. No dlaczegoś nie chciała, dlaczegoś wolała łamać prawo i stopniowo PRZEJĄĆ wspólną firmę, pracowników, sprzęt? To jest łamanie prawa, kradzież, oszustwo, zwodzenie, i to jest problem.
Gonciarz był transparentny, to jego firma, osiągnęła swój poziom dzięki temu, że jest jego, znanego youtubera. Z tej korzyści Kasia skorzystała, i dzięki temu tak dużo zyskała. A potem chciała najwyraźniej okraść Krzysia.
Tak to
  • Odpowiedz
@look997: dobrze, bo widzę że rzucasz oszczerstwa na prawo i lewo więc wypadałoby to ustalić

dlaczegoś wolała łamać prawo i stopniowo PRZEJĄĆ wspólną firmę, pracowników, sprzęt? To jest łamanie prawa, kradzież, oszustwo, zwodzenie, i to jest problem.

żeby okraść firmę.

wszystko zgodnie z
mateuszczerski - @look997: dobrze, bo widzę że rzucasz oszczerstwa na prawo i lewo wi...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: masz jakieś rojenia co do zasad prowadzenia biznesu. Wspólnik to wspólnik ma swoje prawa na bazie prawa handlowego. Lepiej dla niej by jej było odpowiadać na maile niżby kontaktować się przez prawnika...
  • Odpowiedz
  • 0
@mateuszczerski: Ja tylko przedstawiam, jak to z zewnątrz wygląda, i podkreślam to co jakiś czas, żeby ktoś nie myślał, że ja kogoś oskarżam.

chciała jak najszybciej, po prostu bez zgody gonciarza nie było to możliwe


@mateuszczerski: Oddać mu swoje udziały za
  • Odpowiedz
@look997:

Ja tylko przedstawiam, jak to z zewnątrz wygląda, i podkreślam to co jakiś czas, żeby ktoś nie myślał, że ja kogoś oskarżam.

nie, ty już chyba 5 razy napisałeś że miecińska złamała prawo i zamierzała kogoś okraść. jeżeli tak jest, to powiedz dlaczego tak uważasz. najlepiej powołując się na prawo japońskie i statut ich spółki
( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
powiedz dlaczego tak uważasz.


@mateuszczerski: Krzysiu tak powiedział?

nie, ty napisałeś że i tak by nic nie dostała za te udziały i że ta firma jest prawie nic nie warta.

o tutaj. więc weź się zdecyduj, a najlepiej to przestań pisać banialuki. Przecież nie masz zielonego pojęcia ile jest warta ta
  • Odpowiedz
  • 0
<potrzebne źródło>


@mateuszczerski: Nie chce mi się szukać. Ale chyba coś sugerował, jeśli dał pozew. :D

może nie wiesz sam co piszesz, jeżeli w jednym komentarzu stwierdzasz że firma jest nic nie warta, a w drugim - że ktoś ją chce okraść. A Jeżeli wg. ciebie Kasia uważa że bez niej firma jest nic nie warta to tym bardziej jest bez sensu że próbuje ją okraść. Co tam próbuje ukraść,
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: zależy ile od tego co mówi Gonciarz jest prawdą, ale zmiana siedziby firmy, wydatki na narty gdy firma przynosi straty, to są takie rzeczy z których można mieć potężne problemy.
  • Odpowiedz