Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś pracuje w Accenture i może się podzielić wrażeniami w tej firmie? Zamierzam do nich aplikować na Senior Firewall Engineer.
Więc pewnie trafię do zespołu network/ security. Ktoś może tu jest i pracuje albo pracował w tym zespole. Jak atmosfera? Jak codzienne obowiązki itp.?

#accenture #praca #pracbaza #korpo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Ja akurat stricte w accenture nie jestem, ale miałem okazję pracować z nimi - z tego co się orientowałem to stawka trochę poniżej rynkowej (przynajmniej na poczatkowych szczeblach), atmosfera i przełożeni na plus, wymagania adekwatne do poziomu doświadczenia. Tylko pamiętaj że ta firma ma kilka tysięcy osób w PL, i pewnie każdy zespół się różni :) A ten pierwszy komentarz dla zartu ;p
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: praca w Acc to przede wszystkim częste zmieny projektów. Raz robisz dla audi czy merca, raz dla Cata, innym razem dla banku, potem dla start up. Raz robisz najnowocześniejsze rzeczy, AIaje itp, raz robisz coś sprzed 20 lat. Tu dowiedz się dokładnie czym zajmuje się Twój zespół i jakie projekty realizują.

Ja robię 2 rok, ale w consultingu zaczynając od entry level- analityka. Na start ok 8 an rękę, po awansie ok +2. Na Menago kolejne 2/3 tys + jakieś bmw 3, na seniorze pewnie dostajesz teraz z 370-450k brutto rocznie, x5 i z 10-50tys dodatków rocznie w zaleznosci od wynikow. Da się do 1 dociągnąć.

Nigdy nie robiłem nadgodzin, na wyjazdach do klienta dieta jest liczone prawie x2. Za wyjazd do francji dostawałem jakieś 90 euro. Awansa jak to w korpo, fajną opcją są szkolenia. Jak jest dobry rok i jest budżet to można robisz spokojnie szkolenie za 2/3 tys euro, czasem pozwolą Ci na takie za 5/6 jak udowodnisz, że przyda Ci się to na projekcie. Jak masz bogatych starych i Ci pożyczą to mają program MBA. Idziesz zaocznie na Harvard na MBA, bierzesz rok bezpłatnego, robisz dyplom, ACC Ci oddaje te 100 czy 200 tys euro. Niestety w grę wchodzą tylko top uczelnie na świecie- usa/ singapur
  • Odpowiedz