Wpis z mikrobloga

najbardziej popularna wyszukiwarka linkuje dalej do swoich aplikacji

Jak to nie jest nie uczciwa konkurencja to nie wiem co jest.


@Sarza01:RZECZYWIŚCIE! Niech jeszcze Googlowi zabronią logo Google na stronie wyszukiwań używać.

Przez takie fikoły usprawiedliwiające czystą głupotę żyjemy w świecie, w którym mogą wam nasrać na łeb a wy się ucieszycie, że ciepłą czapkę dostaliście.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Idę do banku przy okazji przelewu na koncie osobistym mówię, że chcę kredyt, rachunek inwestycyjny by grać na giełdzie. Babka mnie kieruje do doradcy w banku który sprzeda mi kredyt lub otworzy mi rachunek inwestycyjny w tym banku a nie w innym. Czy to jest nieuczciwa konkrencja, że nie poleci mi oferty PKO jak robię to w mBanku?

Dane korpo poleca w ramach jednej usługi swoją inną usługę. To nie
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: smutne to jest moja jak widać niepopularna opinia jest ze praktycznie wszystkie decyzje unii sa dobrymi decyzjami proste banany, marchewki jak owoc, slimaki jako owoc morza itp itd. Tylko trzeba by faktycznie przeczytac o co chodzi w danej ustawie a nie tylko przeczytac oczadzone ruska propaganda streszczenie.
  • Odpowiedz
  • 2
@wredny_bombelek @NeilDegrasseGolota @botellon @mk321 nie dość, że człowiek wpisem dodanym na #!$%@? w pracy i o którym później zapomniał wleciał w gorące to jeszcze poznał rozwiązanie na ten debilny pomysł :D

@Sarza01 @tellet @mk321 @JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy @Borealny no jak bardzo #!$%@?ć google, bo nie lubię ich praktyk, narzędzi itp itd mam wrażenie, że z roku na rok jakość tego jest coraz gorsza (albo ja na starość robię się bardziej wymagający) ale akurat jedyną
  • Odpowiedz
  • 1
@katopa I tak i nie. Wyżej masz kilka komentarzy odnośnie tego, których w żaden sposób nie weryfikowałem. W każdym razie UE powiedziało, że nie podoba się im, że linkują swoje mapy w swojej wyszukiwarce i powiedzieli, że musi być wybór a Google powiedziało a spier papier i wyłączyło opcję XD
  • Odpowiedz
najbardziej popularna wyszukiwarka linkuje dalej do swoich aplikacji. Jak to nie jest nie uczciwa konkurencja to nie wiem co jest.


@Sarza01: podobnie bylo z Microsoftem. Winfows95 mial wbudowanego internet explorera i tez to byla nieuczciwa konkurencja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kangaro: nie bronię Googla. Bronię instytucji robienia ze swoim biznesem co się chce. Mali przedsiębiorcy narzekają na pełno innych przepisów robioncyh przez UE. Pełno jest rzeczy na których tracą kasę. Ich to boli. Google? Pfff.. a skoro na Google wymagamy to na wszystkich trzeba. No bo - albo świat jest sprawiedliwy albo #!$%@?. Ja wolę sprawiedliwy, dlatego, to że ktoś se lepiej radzi nie znaczy że teraz trzeba mu dokopać.. jak
  • Odpowiedz
@BelkaBec: no ale foch googla jest winą unii lol, na ich miejscu zrobiłbym to samo, jakby mi jakiś urzędas przyszedł do warsztatu i powiedział że mam na ścianie powiesić jego logo to przecież bym go zabił śmiechem
  • Odpowiedz