Wpis z mikrobloga

Czas na kontrowersyjne Zakopane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla wielu osób główną atrakcją Zakopanego jest Tatrzański Park Narodowy i jego szlaki. Ale jest też część podróżników, którzy cenią sobie góralską atmosferę, klimatyczne restauracje i mnogość atrakcji turystycznych, którą oferuje ta górska miejscowość.

Sprawdź, co możesz zobaczyć w Zakopanem gdy szlaki są zamknięte lub pogoda mocno nie dopisuje.

#podroze #zakopane #podrozujzwykopem #tatry #wycieczka #gory

Trzy, dwa, jeden...
weekendowka - Czas na kontrowersyjne Zakopane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla wielu osób główną atrak...

źródło: gubalowka-zakopane-atrakcje

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ytarka: Czyli cała Twoja niechęć do gór bierze się z tego, że jakieś pazerne debile a jeszcze bardziej leniwi i próżni turyści korzystają z usługi konnego zaprzęgu na moko?

No tak to rozumiem. Ogólnie spoko, każdy ma prawo do własnego zdania, ale to trochę głupie tłumaczenie, nie sądzisz?

Ja z usług tych konnych transportów nie korzystałem nigdy, mimo że nie cierpię tej trasy a byłem tam dziesiątki razy.

Ale co
  • Odpowiedz
Pieprzyc zakopane i te inne wiochy w Polsce, też, jedzcie na slowackie tatry, od kiedy pierwszy raz pojechałem, wiecke nie wrocilem na polska stronę. Graniczne szczyt można zdobywać też od słowackiej strony, na pozostałe wystarczą dwa długie weekendy o można olać polskie tatry.
Byłem na Słowacji prawie 20 razy w różnych pasmach gor, chociaz mam do np. Popradu ponad 400km, ani razu nie czułem że jestem chodzącym bankomatem. P--o tańsze, noclegi tańsze,
  • Odpowiedz
@hos85 nie do gór, tylko do tej jednej społeczności, z którą nie chce mieć nic wspólnego z powodów o których pisze tam wyżej. Co jest głupiego w tłumaczeniu, że jeśli uważam czyjeś praktyki za okrutne, to nie korzystam z jego usług? XDDDD

I nie masz się zamknąć nigdzie, skąd ten pomysł. Gdzie ja napisałam cokolwiek o tym, że Ty masz czuć i robić jak ja?
To nie ja próbowałam Cie właśnie
  • Odpowiedz
nie do gór, tylko do tej jednej społeczności, z którą nie chce mieć nic wspólnego z powodów o których pisze tam wyżej.


@Ytarka: Ale do samej społeczności też mam dystans i sam ich nie cierpię. Ale tak jak @arinkao pyta, gdzie są miejscowości turystyczne, gdzie nie zdzierają kasy w PL?

Co jest głupiego w tłumaczeniu, że jeśli uważam czyjeś praktyki za okrutne, to nie korzystam z jego
  • Odpowiedz
@hos85 nie wiem o co teraz chodzi. Wydaje mi się, że dość klarownie się wyrażam i sens mojej wypowiedzi jest jasny, bez względu na to czy sie ktoś z nią zgadza czy nie.

Ale postaram się raz jeszcze. Niestety ja lecę z telefonu, więc cytaty to będą parafrazy bo apka ssie.

do społeczności też mam dystans i sam ich nie cierpię, ale przecież wszędzie zdzierają kasę
  • Odpowiedz
@Ytarka: A Ty skąd jesteś? Gdzie sie urodziłaś? Idę o zakład że w 5 minut znajdę powód żeby cie szkalować za to.

Dodatkowo pewnie jeszcze jesz mięso, sery i przyczyniasz się do 100 razy większego cierpienia zwierząt niż fiakrzy na MO.
  • Odpowiedz
@arinkao
proszę szkalować, każdy może szkalować co i za co chce, pełna dowolność w szkalowaniu dla wszystkich XDDD
Tylko jakby nie rozumiem czemu miała służyć ta potencjalna groźbo-riposta xd

Mam zmienić zdanie, bo ty czujesz dyskomfort, że różni się od twojego? Czy skąd ten cyrk xd
I dlaczego mi wciskasz, że cierpienie zwierząt i pozostałe negatywne konsekwencje globalnej produkcji żarcia to wystarczający powód, żebym nie odczuwała pogardy wobec jednostek zamęczających zwierzęta w mikro skali, ale własnymi rękami i pełna świadomością? Ale fikołki
  • Odpowiedz
@Ytarka: Widac to jest akurat w modzie, szufladkowanie i szkalowanie 100tys. osób za decyzję kilkunastu xDD
Brawo Ty xDDD Że jest to dozgonnie idiotyczne nie muszę mówić, może sama kiedyś do tego dojrzejesz.

Niby piszesz że mogę szkalować a jakoś nie napisałaś skąd jesteś. Ale fikołek xD, widocznie się boisz bo masz rodowodowo za uszami jeszcze lepiej ;)
  • Odpowiedz
@arinkao ty normalna jesteś? Mam się wykrzaczać z miejsca zamieszkania w kretynskiej, niczego nie wnoszącej już na tym etapie dyskusji, bo jakaś typiara nie może przeboleć że myślę o czymś inaczej niż by jej pasowało?

ALE PRZECIEŻ SIE ZGODZIŁAŚ ŻE MOGĘ CIĘ SZKALOWAĆ, MÓW GDZIE MOESZKASZ ALBO JESTEŚ TCHÓRZEM HAHA


No, trochę jebnięta jesteś xd sory.


@Ytarka: Ale się zesrałaś, głośniej sie drzyj xD
  • Odpowiedz
Niby piszesz że mogę szkalować a jakoś nie napisałaś skąd jesteś. Ale fikołek xD, widocznie się boisz bo masz rodowodowo za uszami jeszcze lepiej ;)

@arinkao: masz 15 lat?
  • Odpowiedz
@k8vonG: Nie, będę dorosła jak Yarka i zacznę hejtować i szkalować wszystkich wrocławian, także ciebie, zwłaszcza tych z Jagodna za to że przyczyniasz się do dręczenia zwierząt we wrocławskim zoo xDD

Cała społeczność tego miasta pozwala na znęcanie się trzymając zwierzęta w klatkach itp. i jest tam na to społeczne przyzwolenie.
Obrzydlistwo, jakie miasto tacy ludzie tylko zwierzęta cierpią.

Zresztą nie wiem czy tam nie ma wiecej niemców niż Polaków,
  • Odpowiedz
@arinkao: acha. Czyli nie mas 15 lat, ale będziesz dorosł jak Ytarka i zaczniesz szkalować Wrocław a także mnie. Ma to sens.

To ja może sie ulotnie, zrobiło się creepy. Zapomnij że o cokolwiek pytałam, pa XD
  • Odpowiedz
@k8vonG: Wtrąciłaś się do rozmowy nie rozumiejąc chyba o czym ona jest, więc odpowiedziałam narracją Yarki.
Dokładnie identyczną. Teraz widzisz jakie tego typu argumenty są mądre?

Dalej mam 15 lat? Pytanie retoryczne. Pa ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@arinkao: nie wiem,, ja tylko zareagowałam na Komentarz zywcen wyjęty z gimnazjalnych kłótni A ty zalałaś mnie lawina slow ktore chyba chciałabyś skierować do swojej koleżanki alr postanowiłaś opluć mnie XD
Agresywna jesteś bardzo
  • Odpowiedz
@arinkao o mój borze xd jesteś psycholką, która od dwóch godzin skacze mi po głowie, tylko dlatego że mam złe zdaniei nie jeżdżę do Zakopanego, ale to ty mnie zgłosiłaś moderacji za atak XDDDDDDD

Agresywna to mało powiedziane, groźny dla społeczeństwa bipolar XD
  • Odpowiedz
o mój borze xd jesteś psycholką, która od dwóch godzin skacze mi po głowie, tylko dlatego że mam złe zdaniei nie jeżdżę do Zakopanego, ale to ty mnie zgłosiłaś moderacji za atak XDDDDDDD


Agresywna to mało powiedziane, groźny dla społeczeństwa bipolar XD


@Ytarka: Póki co jedyną agresywną osobą tutaj która wyzywa i obrzuca błotem jesteś Ty.

@hos85 też próbował ci cos wytłumaczyć, bez skutku i nie dziwne że nie
  • Odpowiedz