Wpis z mikrobloga

Czas na kontrowersyjne Zakopane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla wielu osób główną atrakcją Zakopanego jest Tatrzański Park Narodowy i jego szlaki. Ale jest też część podróżników, którzy cenią sobie góralską atmosferę, klimatyczne restauracje i mnogość atrakcji turystycznych, którą oferuje ta górska miejscowość.

Sprawdź, co możesz zobaczyć w Zakopanem gdy szlaki są zamknięte lub pogoda mocno nie dopisuje.

#podroze #zakopane #podrozujzwykopem #tatry #wycieczka #gory

Trzy, dwa, jeden...
weekendowka - Czas na kontrowersyjne Zakopane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla wielu osób główną atrak...

źródło: gubalowka-zakopane-atrakcje

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@arinkao uważasz że w dyskusji należy zawsze wyjaśnić komuś, że ma zmienić zdanie?
musi się przyjemnie żyć z tobą w bliskim otoczeniu XDDD

Przedstawiłam tylko swoje stanowisko, z jakiego powodu omijam te tereny. I uruchomiła się xD manager ds #!$%@? przeciwników miasta i ona będzie wyjaśniać xd jesteś strasznie upierdliwa i owszem, jesteś też agresywna. Może myślisz, że jak nie przeklinasz i uważasz, żeby nie użyć żadnego epitetu, to już nie
  • Odpowiedz
@Ytarka: Nie musisz zmieniać zdania, jak dla mnie możesz zostać głupia jak but, tak jak teraz xD
Ośmieszyłaś się a jak ktos cie wyjaśnił więc agresywnie zaczęłaś wyzywać. Szkoda było tylko mojego i innych czasu na taką patusiare agresywną.
A teraz wracaj płakać toksyku nad konikami i do swoich kiczowatych bohomazów xDDD
  • Odpowiedz
@Ytarka: co to za afera XD
Szkalujesz na głos święte miasto i się dziwisz że reprezentantka zakopiańska ma szał i nie popuści aż odszczekasz xdddd oni są później z tego rozliczani, jak jehowi muszą nawracać niewiierzacyxh
  • Odpowiedz
@arinkao ohhhh Jesteś dla mnie taka ważna, wiesz że teraz płacze? Tak trochę ze wzruszenia, bo gdy przeczytałam, że nazywasz mnie toksykiem to aż się wzruszyłam. To słodkie, że widzisz we mnie własne cechy.
Ale to, że nie podobają ci się moje prace, to już mnie załamało i teraz płacze z żalu, że to koniec i wyrzucam wszystko przez okno.

Kim trzeba być, żeby myśleć, że takie żałosne pociski jakiejś dwubiegunowej
  • Odpowiedz