Wpis z mikrobloga

#antynatalizm
Obczajcie sobie nowy regulamin, w szczególności załącznik nr 2, cytuję fragment

prezentujące zasadniczo pozytywny lub neutralny obraz świata, w łagodnym klimacie emocjonalnym


To taki szybki wycinek, ale sprawdźcie sobie sami. Od lipca tylko dobry przekaz ma lecieć. Świat jest piękny i młodzież wchodząca na wykop czytająca treści nieoznaczone kategorią wiekową a dostępne dla wszystkich muszą słyszeć, że ze światem jest wszystko w porządku.
  • 19
  • Odpowiedz
  • 32
@P35YM1574 dzizas serio?

Jest chyba jeden obraz świata - autentyczny. Ale widać że nie można owieczkom wszystkiego mówić bo się zbuntuja.

Jezcze nie będą chcieć pracować I się rozmnażać
  • Odpowiedz
@P35YM1574: No dobra, ale wiesz że to się odnosi do nadawania kategorii wiekowych przez twórców materiałów embedowanych w serwisie? zacytowałeś fragment wymagań by np. reklama otrzymała kategorie wiekową bez ograniczeń (czyli np. dla dzieci poniżej 12 lat).
  • Odpowiedz
  • 2
No dobra, ale wiesz że to się odnosi do nadawania kategorii wiekowych przez twórców materiałów embedowanych w serwisie? zacytowałeś fragment wymagań by np. reklama otrzymała kategorie wiekową bez ograniczeń (czyli np. dla dzieci poniżej 12 lat).


@mazaken: To co mówisz nie wynika bezpośrednio z regulaminu. Regulamin mówi, że treści "embedowane" mają spełniać kryteria z załącznika 2, to prawda, ale nigdzie nie jest napisane, że pozostałe treści nie muszą być zgodne
  • Odpowiedz
  • 0
@janekhe: Przepraszam, ale nie rozumiem skierowanej do mnie wiadomości o treści

z dupy to wyrwales, jest mowa o oznaczaniu tresci


I nie jestem pewien co na to odpisać. Może po prostu sprostuję, że miejscem, z której to wyrwałem jest nowy regulamin a nie dupa, a konkretnie załącznik drugi, który tak jak zauważyłaś/eś, mówi o oznaczaniu treści odpowiednimi kategoriami wiekowymi. I sprawdź sobie jakie warunki muszą spełniać treści nieoznaczone kategorią wiekową,
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@? czemu ty w taki sposob piszesz xD


@janekhe: bo szczerze chciałem zrozumieć o co Ci chodziło w wiadomości do mnie, więc uznałem, że jak podkręcę precyzję wyrażania myśli o tysiąc procent to Ty podkręcisz też o ilestam procent i się dogadamy. Zresztą myślałem, że po prostu nie odpiszesz.
  • Odpowiedz