Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że jeśli masz autyzm to nie ważne jaką masz osobowość, pasje czy charakter i tak będziesz nieatrakcyjny dla płci przeciwnej (kobiet), co najwyżej możesz liczyć na "przyjaźń". Jednym z ratunków, może być urodzenie się z ponad przeciętną atrakcyjnością fizyczną albo wysokie zarobki, ale i tak w takim przypadku jesteś znacznie w tyle w porównaniu do osób neurotypowych z podobnym wyglądem
#przegryw #autyzm #asperger
  • 12
  • Odpowiedz
ADHD i autyzm idzie świetnie w parze


@zomg: to znaczy w tym sensie ze podejrzewam jedno lub drugie u siebie, to wtedy ttaak( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@basicname0: Takie osoby mają przerąbane po całości, zwłaszcza w środowisku które promuje dynamiczność i bycie jak najbardziej ekstrawertycznym na każdym calu. I to dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, o ile zależy im na poprawie swojej sytuacji życiowej, biorąc pod uwagę pomoc osobom ze spektrum.
  • Odpowiedz
Większość dziewczyn z autyzmem i tak pewnie wolałby być w związku z neurotypowym mężczyzną


@basicname0: Mam dużo cech wskazujących na bycie w spektrum autyzmu i zauważyłam, że najlepiej dogaduję się z facetami, którzy też takie cechy wykazują albo podejrzewają u siebie autyzm/ADHD, w ich towarzystwie czuję się też najlepiej, bo nie muszę się kryć ze swoim #!$%@?. Więc jeśli bym miała szukać chłopaka, to tylko takiego. Już pomijam fakt, że jeżeli
  • Odpowiedz