Wpis z mikrobloga

Czasami widzę jak ktoś się chwali na mikroblogu/w komentarzach o tym jak sobie spiracił grę i że jest fajny bo nic nikomu nie zabrał więc jest ok.
Proszę, nie wspierajcie takich osób komentarzami, tylko kliknijcie kłódkę w profilu delikwenta i załatwione.
Ewentualnie dodać notatkę typu "troll/dekiel" co by było wiadome na przyszłość co to był za typ. Dziękuje!
#gry #playstation #xbox #nintendoswitch #pcmasterrace
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piracenie retrogierek


@Issac : Jeśli nie ma już żadnej możliwości kupna to jest inna sytuacja. OP mówi raczej o grach dalej dostępnych w sprzedaży
  • Odpowiedz
czyli piracenie gier dostepnych tylko na rynku wtornym jest ok ?


@Issac : No jeśli nawet samemu wydawcy już nie zależy na tym, żeby Ci to sprzedać jako nówkę to według mnie tak ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Michalski06 popieram, co innego spiracic gre niedostepna juz w oficjalnej dystrybucji, zrobic to sobie „po cichu”, ograc i zapomniec a co innego chwalic sie w sieci jakie to piracenie jest fajne i w ogole ci co placa za gry to frajerzy

@PurpleHaze w 93 pojecie prawa autorskiego nie istnialo w Polsce ale nawet jesli to nie o to chodzilo OPowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Issac
  • Odpowiedz
  • 3
@ZielonyRozpustnik a co z prawem do odsprzedania, producent nie ma już możliwości zarobku juz, ale ja mając kopie gry, mogę zarobic szczególnie że z czasem może nabrać wartości, a piraci obniżają wartość mojego egzemplarza.
Więc tutaj znowu wchodzi polemika czym jest własność
  • Odpowiedz