Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrymi ludźmi jak ja.


@kamsher: Jak ktoś o sobie samym pisze, że jest dobry to raczej nie jest.

No i jakbyś był dobry, to raczej ich cierpienie nie wywoływałoby śmiechu.
  • Odpowiedz
@Mlodyzgred: a nawet jeśli jest? to czy to powód żeby być gnojonym przez całe życie? Normickie gadanie to jest jak potem takiemu brzydalowi mówią żeby poszedł na terapie żeby się zaakceptować w między czasie poniżając go w różne sposoby.
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2

Imo, dla mnie to rozpaczliwe wołanie o pomoc bardziej. Jeśli masz więcej niż naście lat, to zdajesz sobie sprawę, że świat co do zasady ma Twoje zdanie w dupie, szczególnie jak jesteś przegrywem.

Więc ja tu widzę jakiś bardzo wynaturzony i pokrętny zlepek słów, który w oryginale układał się w wyraz "POMOCY" ale przez wiele czynników, niczym orkowie z Mordoru w niczym nie przypomina swoich dostojnych elfich przodków.
  • Odpowiedz
@kamsher ciekawe że to zazwyczaj działa w jedną stronę.
Jak kogoś chuopy w szkole prześladowały, to jest "no bo dzieci takie są, i to była patologia.
Jeśli to są baby, to będzie "o, 0.00001% osób pewnej grupy na świecie było niemiłe, czas ich wszystkich nienawidzić"
  • Odpowiedz
@kamsher:

raczej to normalna reakcja ludzka że po latach prześladowania i wyśmiewania zaczyna sie nienawidzić swoich oprawców.


no nie bardzo. Dobry człowiek nie jest nienawistny, a w przypadku prześladowania zdrową reakcją jest skierowanie negatywnych emocji na jednostki które nas skrzywdziły - a nie całą płeć - żeby finalnie tej jednostce wybaczyć, bo dopóki tego nie zrobisz sam się będziesz więził na zawsze w tym momencie w którym zostałeś skrzywdzony.
  • Odpowiedz