Wpis z mikrobloga

Giertych po raz kolejny pokazuje, że wie, na czym polega ta zabawa. On jest chyba w tym zresztą dość podobny do Tuska. Ale większość ludzi w koalicji nie wie totalnie, jak sobie poradzić z takimi atakami jak ten czy poprzedni z żołnierzami - są totalnie pogubieni.

A Giertych doskonale wie - trzeba odwrócić sytuację i zwalać winę na PiS. Teraz on ma nawet w tym rację, ale nawet gdyby w przyszłości nie miał racji, to i tak trzeba to robić. Trzeba być bezczelnym w tym szambie i umieć się taplać w błocie z KonfedePiSem. Pisowcy nie mają żadnych skrupułów, więc albo się dostosują, albo przegrają.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #bekazprawakow #imigranci
Gours - Giertych po raz kolejny pokazuje, że wie, na czym polega ta zabawa. On jest c...

źródło: IMG_3774

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
większość ludzi w koalicji nie wie totalnie, jak sobie poradzić


@Gours: obetnij im finanse, a zaraz będą wiedzieli co robić( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@Gours: Nie jestem fanem takiego ciągłego walenia w PiS. Oczywiście, można, a nawet trzeba przypominać, że ten naściągał sporo inżynierów do Polski, ale moim zdaniem w pierwszej kolejności powinno się informować, co rząd zamierza zrobić, by ewentualnych przybyszów wywalić. Mi już ogólnie minął taki pozytywny vibe wobec tego rządu i czuję, jakby mało się zmieniało. Dzisiaj ktoś wrzucił analizę, że premier Czech na 20 tweetów tylko w 2 nawiązywał do opozycji,
  • Odpowiedz
@Gours: Walenie w PiS to rzecz jasna warunek konieczny, by wygrać kolejne wybory. W końcu ludzie poszli głosować na KO, TD i Lewice, bo chcieli rozliczenia PiS. Tylko, że na samych rozliczeniach nie da się zbudować sprawnego państwa. Tusk powinien też dość sporo mówić o inwestycjach jak np. atom czy CPK. I powinien ogarnąć ten komunikacyjny burdel, bo dzisiaj się okazało, że sprawa z zatrzymanymi żołnierzami jednak nie była tak zła
  • Odpowiedz
@Gours przecież gdyby te debile rządzili nawet 20 lat, to dalej cała ich nieudolność będzie wina pisu, tak jak kiedyś była wina Tuska kiedy rządziły pisiory
  • Odpowiedz
Ale większość ludzi w koalicji nie wie totalnie, jak sobie poradzić z takimi atakami jak ten czy poprzedni z żołnierzami - są totalnie pogubieni.

A Giertych doskonale wie - trzeba odwrócić sytuację i zwalać winę na PiS


@Gours: No dobra, ale w jaki sposób to powstrzymuje napływ imigrantów z dwóch stron?
  • Odpowiedz
@Gours: mam pytanie bo nie wiem i nie chce mi się sprawdzać. Czy osoby z wiza kraju unijnego nie mogą podróżować po unijnych krajach? Bo o takich z wizami pisze Giertych. Jeśli osoby z wiążą mogą podróżować to niemcy łamią przepisu unijne, a Giertych jako znający się na prawie nie zgłasza popełniania przestępstwa przez organy niemieckie cofające do Polski legalnie przebywające osoby w Europie, na podstawie polskiej wizy. - legalnie bo
  • Odpowiedz