Wpis z mikrobloga

@qew12: A chop myje się codziennie, w dzień roboczy 2 razy tj. przed kołchozem żeby nie mieć włosów tłustych bo ma przetłuszczające się oraz po kołchozie bo spocony umęczon
Ale dla siebie się chuop myje bo i tak mu to nic do atrakcyjności nie daje, z g00wna bicza nie ukręcisz ehhh
  • Odpowiedz
@qew12: to nie tak źle, był jeden miras co 2 tygodnie się nie mył i się śmiali z niego by włożył palec w jajka i powąchał bo tak czują go ludzie xdd
  • Odpowiedz
@meltdown: swoją drogą to nieźle pachnie w rzeczywistości xd coś jak 4711 które da się kupić w półlitrowych butelkach i ludzie podczas pandemi używali go jako plynu do dezynfekcji a pachnie bardzo mocno podobnie jak tom Ford neroli portofino za kilka tysięcy złotych XD
  • Odpowiedz
@lentylka: Nie, nie patrzyłem. Zapytaj, proszę, siostry czego używała i mi tu napisz. Ja używam standardowego head and shoulders, ale włosy się przetłuszczają, przynajmniej nie mam problemu z łupieżem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie jakiś delikatny, bo moje włosy są gęste i sztywne jak u Azjatów, więc zniosą wszystko.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: sama się zainteresowałam tematem i przejrzałam troche neta, wybierz się do apteki i poproś o szampon do wlosów przetłuaszczających się z firmy La Roche. Będzie to droga imprezka, ale czytam, że są baaardzo wydajne, a firma to jest takie Porshe wsrod kosmetykow :)
  • Odpowiedz