Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 9
@prostychuop: Z modowych męskich chyba najbardziej, wydał jakieś książki, ja go kojarzę od lat, ma 46k followersów na fejsie, nie jest to fejm, ale każdy kto choć trochę się interesował tematem to go kojarzy.

@Kearnage patrząc na Polaków, a już szczególnie na weselach to lwia część nie potrafi się dobrze ubrać. Z trenerów na Euro też się wyróżnia, garnitury polskiej marki, moim zdaniem bardzo dajny projekt.
  • Odpowiedz
  • 3
@CalibraTeam: zdecydowanie nie jestem fanbojem Probierza, ale no piłkarzy miał gorszych i pognieciona polówka i jedzenie baboli by tu nie pomogło. Przynajmniej dobrze reprezentował Polskę zamiast przynosić wstyd.
  • Odpowiedz
@dondon: Jest przestylizowany. To boisko, a nie jakiś pokaz dla modowych freaków. W piłce ew. kanonem podstawowej elegancji mogą być włoscy trenerzy i czy któryś kiedykolwiek tak się wystroił? Zresztą, mam to w doopie. Dla mnie to po prostu przerost nad treścią.
  • Odpowiedz
@dondon dzięki. Bardzo fajny materiał.

Prostactwo w komentarzach nie dziwi. Ta stylówa już poszła w świat, a nasz projektant zdobędzie przy okazji więcej rozgłosu.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany też bym tak powiedział ale w sumie to kamizelka sprawia że cały czas trener wygląda podobnie, a stylizację marynarka+koszula u trenerów z temperamentem Probierza często są już mocno zmęczone pod koniec meczu.
  • Odpowiedz