Wpis z mikrobloga

  • 1
@fizzly: @Qullion: Wiadomiks, ale z tym gownem roznie bywa. Kiedys gdzies widzialem jakies kosmiczne ceny za jakies bricki 2x4 ktore mialy defekty. Dlatego wole podpytac. Na BL i Allegro nie moglem znalezc takich dziwactw na sprzedaz, wiec pytam ekspertow z tagu XD
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Ale to musisz pytać kolekcjonerów a nie casuali z tagu ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie siedze w temacie ale na pewno są jakieś grupki czy pojedyncze osoby które są zainteresowane missprintami czy defektami. Za takie elementy nie będzie kokosów ale bym się dziwił gdyby nie było ludzi którzy to przygarną z uśmiechem za kilka złotych. Tylko musisz znaleźć konkretne osoby bo statystyczny fan lego, szczególnie na
  • Odpowiedz
@ExtraPensja @fizzly wbrew pozorom popyt na misprinty i wgl klocki z błędami jest spory ale to trzeba poszperać na konkretnych stronkach.

Oczywiście nie każdy rodzaj błędu będzie wartościowy, wartościowe bywają figurki z misprintem a także klocki z unikalnymi błędami bądź też starsze nie produkowane już elementy.

Tu przykładowo mam klocek 3001 który sobie spokojnie pójdzie za 100 zł, ma dwukrotnie nabite logo na studach prostopadle do siebie
Semigod - @ExtraPensja  @fizzly wbrew pozorom popyt na misprinty i wgl klocki z błęda...

źródło: temp_file6742014717534222608

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Semigod: O wlasnie cos takiego kiedys widzialem i dlatego pytam.
W sumie te moje czesci to lipton i raczej nikt duzo nie zaplaci. Kojarzysz jakie to moga byc stronki?
Mam jeszcze bezowe pierscienie na os z nieobrobionym artefaktem plastiku wkolo. Ale chyba nie ma sensu z takimi elementami startowac.
  • Odpowiedz