Wpis z mikrobloga

  • 0
@bylem_simpem: kwestię sprzeciwu wobec groomingu należy rozwiązać ostatecznie poprzez przymusowe urzedowo przynane związanie się na jakiś czas z osobą 60 lat starszą
  • Odpowiedz
@banicjant997 nawet jak są lepiej wychowane i nic nie mówią, to zachowanie pokazuje jak zazdrosne są ;p

Ja lvl 31, żona 21 i często chociaż nic nie mówią, to tak ozięble się wobec niej zachowują
  • Odpowiedz
@bylem_simpem: ostatnio jakiś debil wykopek nazwał swojego przyjaciela pedofilem bo ten mu wyznał mając 30 albo 31 lat że mając 25 lat wszedł w związek z osiemnastką i są ze sobą 5 czy tam 6 lat. Ból dupy ludzi jak ktoś ma młodszą kobietę jest niemiłosiernie satysfakcjonujący.
Najlepsze są chyba te komentarze w stylu - przecież to dziecko, o czym można z nią rozmiawać.
Tak jakby przeciętny mireczek ze swoim różowym
  • Odpowiedz
Już jakiś różowy użył tego magicznego słowa "grooming" xD Bo jak już wyjdzie że jednak obie strony są ze sobą za obopólną zgodą, nie są patusami ani przegrywami itd itp to pozostaje wmówić sobie że biedna dziewczynka została zmanipulowana i tylko jej się wydaje że wszystko jest ok, ona nie może być szczęśliwa w swoim szczęśliwym związku xD
  • Odpowiedz
Najlepsze są chyba te komentarze w stylu - przecież to dziecko, o czym można z nią rozmiawać.

Tak jakby przeciętny mireczek ze swoim różowym paskiem codziennie przy śniadaniu rozmawiali o fizyce atomowej


@Uuroboros: ja rozmawiam, ale ja znalazłem żonę na politechnice dawno temu. Jak jeszcze nawet nie było Facebooka i Naszej Klasy :)
  • Odpowiedz