Wpis z mikrobloga

@LordAxe82:

na wszystkich zdjęciach jest ta sama 5 murzynów lolXD


ja tylko w kwestii formalnej, bo wykop słynie z liczenia murzynów, więc, żeby nie było lipy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ich jest tam sześciu, tylko jeden zakrył drugiego (drugi od lewej, widać po nogach)
  • Odpowiedz
Podlasie to jednak nie jest Europa...


@Kris-T: A co? Azja #!$%@?? Ty to nie grzeszysz rozumem. Widać że w dupie byłeś i gówno widziałeś. Pojechałbyś na włoską prowincję to byś zobaczył. Jesteś żałosny. I jeszcze ten żałosny #. Mamusia nie jest z ciebie dumna. Gdzie się urodziłeś Maciusiu, że taki wyniosły jesteś?
  • Odpowiedz
na wszystkich zdjęciach jest ta sama 5 murzynów lolXD


@LordAxe82: I CO Z TEGO. W Polsce jest też 36 mln Polaków. Lepiej unikać tech 5 murzynów, bo nie wiadomo komu z nas przyłożą. #pdk
  • Odpowiedz
eszcze się okaże, że byli ściągnięci przez tą samą firmę z Mińska, która pośredniczyła w sprzedaży wiz przez konfedepisowców.


@Kris-T: Więc to patologia i nie powinno ich tutaj być. Nie normalizuj przestępstwa. Jeśli są legalnie to ok, ale na podstawie walk w ostatnich miesiącach na granicy bardziej prawdopodobne, że to nielegalni i niezweryfikowani imigranci.
  • Odpowiedz
ta piątka się szwenda po mieście a ludzie im robią zdjęcia jak małpkom w zoo. Ich zdjęć jest więcej niż murzynów w tym mieści.


@LordAxe82 xd nie wiem czy polubiłam już wszystkie, które pojawiły się na wykopie.
  • Odpowiedz
@koala667: juz naprawde oszaleliście XD

Jestem z Białegostoku i czarnoskórych widuje już tu od 10 lat bo są to zwyczajnie studenci, skończcie dorabiać już jakieś propagandowe gadki że to jakiś przemyt czy przesiedlenia z innych krajów.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: A co to Jagiellonia to napis na dropsach żeby sobie ją gębę wycierać? Jak trwoga to do kibola. Masz 2 ręce to się broń, a jak nie umiesz, to się naucz. My ich tu nie przywieźliśmy, i nikt nie ma zamiaru ich pilnować. Jak komuś coś zrobią to pretensję do tęczowego tadzia i brzozowskiego.
  • Odpowiedz