Wpis z mikrobloga

Wcześniej jak była do skomentowania ogromna afera Funduszu Sprawiedliwości, to Mazurek siedział cicho. Teraz natomiast codziennie nagrywa o takich głupotach jak niedziele handlowe. Oczywiście on jest przeciwnikiem i mówi, że „politycy chcą nas uszczęśliwić na siłę”.

On generalnie jednocześnie ma pretensje do KO, że ta chce realizować swoje konkrety, a potem ma pretensje do KO, że konkrety nie są realizowane xD

#polityka #kanalzero #sejm #4konserwy #neuropa
Gours - Wcześniej jak była do skomentowania ogromna afera Funduszu Sprawiedliwości, t...

źródło: IMG_3762

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: "g---o jak niedzielę handlowa"
Myślę że 99 procent Polaków bardziej interesuje to, czy są sklepu otwarte w niedzielę niż fundusz sprawiedliwości

Wyjdź z banki
  • Odpowiedz
  • 1
@varres: napisałem „głupoty” a nie „g---o”. Nie ma znaczenia, co myśli większość Polaków. Znacznie ważniejsza była afera FS niż zakaz handlu w niedziele.

Ja oczywiście jestem za zdjęciem tego zakazu, ale on przytacza, że tylko 1/4 Polaków tak myśli
  • Odpowiedz
Oczywiście on jest przeciwnikiem i mówi, że „politycy chcą nas uszczęśliwić na siłę”.


@Gours: znaczy wprowadzenie niedziel handlowych to uszczęśliwianie Polaków na siłę, a zakazanie handlu to już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gours: no bo braciszek mazurka ssał kasę państwową, byćmoże dalej ssie, to żeby nic mu nie było - to pis wykorzystuje debila. Szkoda patrzeć, czlowiek myślał, że mazurek ma jakiś kręgosłup i nie da sobie w kaszę dmuchać.
  • Odpowiedz
  • 0
jak ko chce zrealizować coś co ludzie oczekiwali to jednak tego nie chcemy bo robicie to na siłę xD a to że poprzedni rząd dopuszczał się korupcji na ogromną skalę to nie ważne, dziennikarz prowadzący programy tylko o polityce nie będzie się zajmował czymś takim mało ważnym jak jakieś tam setki afer kto by to liczył
  • Odpowiedz