Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spotykałem się z laska pracy no i niestety jakiś czas temu się rozstaliśmy. Typowe razem na zawsze-2.5 miesiąca xD. No i ona w między czasie juz zaczęła coś działać z kolegą i miałem się nim nie przejmować nawet jak ciągle piszą itp. W końcu ja gdzieś zaprosił i ona mi o tym powiedziała to ja już ostrzej że ma z tym skończyć to dzień później oczywiście rozmowa że ona to jebdak nie chce być ze mną bo za wcześnie w to weszła, miała wątpliwości i jej wina. Potem mnie przez tydzień jeszcze zwodziła że żałuję że jej smutno itd. No i twierdziła że jako kolega też będę dla niej ważny a nawet będę kimś więcej. Ale teraz już jest z tym nowym l. I na każdym kroku mi pokazuje że się z nim spotyka jednocześnie cały czas zachowuje się w pracy jakbyśmy byli razem. Chcę się przytulać, wygłupiać daje sie dotykaćw różne miejsca( ͡° ͜ʖ ͡°) i nwm. O #!$%@? chodzi?
#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedz jej że się z kimś spotykaszi sobie nie życzysz, żeby się z tobą spoufalała. Niech nie myśli że.zie może tobą tak bawić...
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim przeczytaj książkę Alexa barczy oskiego sukces w relacjach międzyludzkich, nie będziesz więcej pisał takich postów bo będziesz wszystko wiedział
  • Odpowiedz