Wpis z mikrobloga

@jason_bourne: wybrałbym raczej kijankę. Panie, jak można jeździć czymś co ma mniej niż litr pojemności i nie jest motocyklem. Poza tym kia wg mnie zawsze jest całkiem przyjemnie wyposażona i dobrze wygląda
  • Odpowiedz
silnikiem 0.9 Tce


@jason_bourne: myślę, że to rozsądny wybór, dobry kompromis między mocą, a zużyciem paliwa

pokaż tylko zdjęcie trawnika który zamierzasz kosić, bo pytasz o kosiarki prawda ?
  • Odpowiedz
@jason_bourne: bezapelacyjnie Kia Sportage. Jezeli to silnik TGDI, to masz 177km, ktore fajnie to auto ciagna. Poza tym zrobilem Kijanka ponad 80 tys km i ani razu mnie nie zawiodla. Swietne auto, super silnik i dobra jakosc wykonania + niska awaryjnosc.
  • Odpowiedz
@jason_bourne: ok 80k po mieście - jak sprzedawałem to jedynie pocił się przy łączeniu bloku i wężyka z chłodzenia (typowa usterka tego silnika - naprawa to grosze). Silnik dobrze znosi LPG bo ma MPI. Warto pomysleć aby jeździć za grosze.
  • Odpowiedz
@jason_bourne: "Problem z układem chłodzenia" to własnie ta usterka ;) trzeba sprawdzić czy nie kapie chłodziwo z lewej strony silnika.
Ja miałem captura z salonu i nie było żadnych problemów z elektroniką. Nic sie nie działo z cewką zapłonową (zawsze po 6 latach w renówkach mi się dupcyła a tu nic), czasem przepalała się żarówka z przednich reflektorów, w środku załozyłem ledy. MediaNav, handsfree, czujniki - zero problemu.
Byłem bardzo
  • Odpowiedz
@jason_bourne: 2015. Jezdzilem nim przez 2 lata - mix trasa 40%, miasto 60%. Silnik fajnie uturbiony i jednak 4 cylindry, wiec o niebo lepiej od tego Captura i VW ktore podales. Spalanie w miescie to 10l, na trasie w sumie tez 10l (bo jezdze szybko), ale mozna zejsc do 8l jak ktos jest spokojniejszy.
  • Odpowiedz