Wpis z mikrobloga

Skroluj dalej to tylko wysypisko Tesli
A tak naprawdę to tysiące niesprzedanych Tesli w porcie w Melbourne ponad 2000 sztuk dociera do portu co miesiąc

Firma produkuje znacznie więcej samochodów niż sprzedaje. W porównaniu z ubiegłym rokiem dostawy Tesli spadły o 8,5%, a firma wyprodukowała prawie 47 000 więcej samochodów niż sprzedała

Nie wiem jak można mieć akcje tej firmy na longterm dla mnie to jakieś nieporozumienie - po pierwsze nikt tego padła nie chce a po drugie kto to niby kupi jak społeczność wydrenowana z pieniędzy.
Wyznawcy jego sekty nie zawiedli buyback przeszedł :) wystarczyło ostatnio napiać na Twitterze, że jeśli którakolwiek z jego innych firm zostanie upubliczniona, będzie priorytetowo traktował długoletnich akcjonariuszy Tesli. Ten to jest ass. pokaż dobre wyniki finansowe jasną przyszłość dla tej spółki to śmiało wchodzę (nie mówię że tego nie dotykam, ale tylko w formie szybki long/short na dzień dwa i czekam na kolejne wejście) - a nie wykorzystywać sektę do pompowania spółki

#gielda #tesla #bekazlewactwa
Questorius - Skroluj dalej to tylko wysypisko Tesli
A tak naprawdę to tysiące niesprz...

źródło: tesla

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@matigala: I dlatego nie można na to pozwolić!!!!!
No wspaniale i będziesz się tłukł 2 godziny 100km - bo zaraz nałożą jakieś limity prędkości,bo przecież masz IQ 70 i stwarzasz zagrożenie. Przecież te wynalazki to śmietnik na kółkach i mega skarbonka, niech tam coś padnie to wyskoczysz z butów jak zobaczysz cenę za naprawę - o ile będzie w ogóle mowa o naprawie :)
Nie bez kozery firmy wracają do
  • Odpowiedz
@Questorius Ale Ty wiesz ze gdzieś te auta muszą wtac zanim zostana przetransportowane i sprzedane. Moja kupiłem we wrześniu a wyjechala z fabryki w marcu więc gdzieś przez ten czas musiała stać, w przerwach między transportami
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1:
Chwalisz się czy żalisz? Ile już czasu zmarnowałeś na ładowanie :) Ciesz się że zimy łagodnie bo z odpaleniem by był kłopot

Wiem o tym to nie jest post dla beki tylko tego syfu bez kitu nikt nie chce, zalega tam i gnije. Elon powinien to za darmo rozdać swojej sekcie w podziękowaniu że wierzą w ten scam
  • Odpowiedz
@Questorius Chwale sie, nigdy nie podejrzewałem ze bede mial takie zajebiste auto. Od prawie 2 lat jeżdżę i jak narazie w sumie 25 minut ładowania w trasie, reszta pod domem sie ładuje gdy sobie mieszkam. Jesli często robisz 300+ km dziennie no to do dupy. Ale jazda wokół komina jest wypas. 60-80% osób wybierze elektryk jesli tylko go stać
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1:
Nie że się czepiam, fajnie że sprawia Ci przyjemność, skoro nie żałujesz to ok, ale dla większości to umówmy się - udręka
Akurat rozmawiasz z moto maniakiem miałem i moto i auta (crossy - suzuki rmz, honda crf) Jeździłem masą fajnych bryk od m- powerów do amg. Mogę się pochwalić że dawno temu za dzieciaka w wieku już 20 kilku lat miałem swój wymarzony bolid na tamte czasy, audi
  • Odpowiedz
fajnie że sprawia Ci przyjemność, skoro nie żałujesz to ok, ale dla większości to umówmy się - udręka


@Questorius: ale dla kogo? Wiesz, że ta Twoja "większość" kupiła sobie elektryka po analizie zasięgów dziennych, możliwości ładowania i zwyczajnie lubią soft Tesli? I są zadowoleni? Mieści Ci się to w głowie?
  • Odpowiedz
  • 0
kupiła sobie elektryka po analizie zasięgów dziennych, możliwości ładowania i zwyczajnie lubią soft Tesli?


@TwujKasztan: Jakich zasięgów ? Przecież to trzeba cały czas ładować co kila metrów
Jakiego ładowania? przecież infrastruktura jest niegotowa, albo czekach w dużych kolejkach na możliwość podładowania tego padła, jeszcze dolicz czas na ładowanie

Wyraziłem swoje zdanie tylko spalinówki i tyle!!! Mieści Ci się to w głowie, czy Cię przerasta?
  • Odpowiedz