Wpis z mikrobloga

Nałożony podatek bankowy zapłaciły banki z własnych zysków i ceny usług nie wzrosły,
Nałożony podatek o sklepów wielkopowierzchniowych zapłaciły sieci handlowe z własnych zysków i ceny produktów nie wzrosły,
Nałożony podatek cukrowy zapłacili producenci napojów i ceny napojów nie wzrosły.

Ogromnie zwiększony podatek od najmu zapłacą landlordzi, a ceny najmu mieszkań nie wzrosną.

#polityka #nieruchomosci #mieszkanie #bekazlewactwa
mango2018 - Nałożony podatek bankowy zapłaciły banki z własnych zysków i ceny usług n...

źródło: 21_186090669

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Nałożony podatek bankowy zapłaciły banki z własnych zysków i ceny usług nie wzrosły,

Nałożony podatek o sklepów wielkopowierzchniowych zapłaciły sieci handlowe z własnych zysków i ceny produktów nie wzrosły,

Nałożony podatek cukrowy zapłacili producenci napojów i ceny napojów nie wzrosły.


@mango2018:
1. nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem za konto czy za kartę, jak ktoś jest przyspawany od 40 lat to jednego banku to jego wina i traci podwójnie, raz na opłatach, dwa na np. oprocentowani lokat i
  • Odpowiedz
  • 4
nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem za konto czy za kartę,


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment:

1. nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem za konto czy za kartę, jak ktoś jest przyspawany od 40 lat to jednego banku to jego wina i traci podwójnie, raz na opłatach, dwa na np. oprocentowani lokat i kont
  • Odpowiedz
3. wystarczy nie pić słodzonego gówna i wpadnie jeszcze bonus zdrowie


Wystarczy nie wynajmować, wtedy jeszcze oszczędzisz na czynszu i mediach.


@mango2018: I jeszcze się zahartuje chłop.
  • Odpowiedz