Wpis z mikrobloga

Typowe wychodki są typowe.

Dzisiaj - "ona ma 35 lat! Jest 3/10, wygląda jak nekromanta, ma brzydki męski ryjec, jakim cudem ktoś to roocha hehe?"

Jutro - "reee p0lki nami gardzą bo mamy zakola i niski wzrost! Dla bab liczy się tylko wygląd, każda chce Chada i gardzi miłym Mirkiem bo jest 3/10! Epane zwierzęta!"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #przegryw #blackpill
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zsumowałaś wszystkich wykopków o skrajnie różnych opiniach w jedną osobę i wyszło coś co nie istnieje, nice ( ͡° ͜ʖ ͡°


@DEMONzSZAFY:

To jest Wykop, tutaj wszystkie kobiety są wrzucane do jednego worka i atakowane za przewinienia innych, nie będę miła dla wykopków i przegrywów, po prostu jako grupa nie zasłużyli.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ale często jest tak że na forum wypowiadają się w czyimś imieniu inni ludzie i zdecydowanie częściej jest też tak że to właśnie różowe gardzą facetami z tego samego przedziału wyglądu. To że niektórzy piszą na forum że różowe nimi gardzą a oni różowymi to nie znaczy że nie próbują i nie są mili. A skoro to nie działa na te... z zawyzonym ego to nie wina faceta
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus ale większość przegrywów ma lustro i wie jak wygląda. Inna sprawa, że jak ktoś wygląda średnio, ale ciśnie z samorozwojem i chodzi na siłownię to ma prawo wymagać czegoś więcej. A jak dziewczyny potrafią tylko kupczyć wyglądem zamiast dzielić zainteresowaniami i osiągnięciami to ich wina, że są oceniane tylko po wyglądzie.
  • Odpowiedz
@zblazowany_ a jak ja jestem brzydka ale mądra i mam różne zainteresowania? To co wtedy;) poza tym ciśnięcie sama siłka...charakteru raczej i intelektu nie zmieni...a na prawdę są dziewczyny, które patrzą na coś innego poza mięśniami.
  • Odpowiedz
@Riannon86: nie przetrawią - dostaną raka żołądka z przerzutami xd ale fakt nawet jak napiszesz coś neutralnego pod tagiem zwiazanym z zainteresowaniami ale jakiś przegryw się będzie tym interesował i obserwował tag to i tak cię zaatakuje.
  • Odpowiedz
a jak ja jestem brzydka ale mądra i mam różne zainteresowania?


@Riannon86: To masz już wielu chętnych na poznanie ciebie. Facet w twoim przypadku dostanie wzrok obrzydzenia, nawet słowa.

a na prawdę są dziewczyny, które patrzą na coś innego poza mięśniami.


Akurat same mięśnie to nie stoją najwyżej w hierarchii, liczy się wzrost i morda. Potem dobicie na siłce, bo bez podstaw wychodzi manlet. Ale no tak, oczywiście że są.
  • Odpowiedz