Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #bekazpodludzi #pracbaza ##!$%@? #produkcja

Jestem świeżym automatykiem w wielkiej firmie. Moim zdaniem jest usprawnienie produkcji - tak mi sie przynajmniej wydawalo.

Ale zwatpilem, bo na produkcji serio jest jak w tych memach.

1. Seks, ruchanie. Ale by wymlucili pania z biura, ciekawe czy Anetka z ksiegowosci ma ogolona psioche
2. Jak zarty to tylko hardkorowe, pokroju ile robi kupie afroamerykanka
3. Ich jedyny cel to odwalic od pon do piatku i zeby sie nawalic w weekend
4. Pracuje pol roku i juz chyba z 10 osob przyszlo #!$%@? do roboty a 5 wypilo cos w trakcie pracy
5. Maja w dupie bhp, i wsadzili by reke w pracujacy 20 tonowy silnik byleby maszyna ruszyla, bo kierownik nie lubi jak stoi produkcja a oni maja 200 zl premi jak wyrobia budżet
6. Jestes glupim chu bo jestes mlody, oni robia w tej firmie x lat i jakis glupi chu po studiach niebedzie im mowil jak grzejnik skrecac
7. Chlop sie modli byle by ich zmiennik nie przyszedl do roboty to oni beda mogli #!$%@? nadgodziny. Ale tylko po to by nie wracac do domu i niemusiec sluchac tej swojej starej, zmiji, baby i bachorow
8. Jakbym powiedzial ze 99% z nich glosuje na pis to bym sie nie pomylil. Ogolnie tusk to najwieksza k..... w ich srodowisku



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nastawiasz się negatywnie do ludzi ot co. Z doświadczenia wiem, że zawsze lepsza atmosfera panuje 'na produkcji' niż 'w biurze' jeżeli się potrafisz z ludźmi dogadać mimo różnic. Osobiście wolę janusza z wąsem i jego opowieści o żonie albo jak był w wojsku 40 lat temu niż nadąsane biurowe anetki żyjące tylko kopaniem dołków jedna pod drugą.
A że nie fascynują się zmianami w poezji argentyńskiej przedwojennej awangardy
  • Odpowiedz