Wpis z mikrobloga

@kidi1

@Stabilizator: Bez żadnej złośliwości, powiedz mi czego ona dokonała do tej pory żebym kiedykolwiek miał powód żeby oderwać się od swojego hobby, zabawy ze swoimi dziećmi czy zabawy cyckami swojego różowego i pójścia do tego urzędu i zagłosowania na nią?


Nie okłamała jeszcze swoich wyborców, tak jak wiele razy w ciągu chociażby pół roku zrobili to Tusk trzaskowski kotłownia i spółka xD
  • Odpowiedz
@testovirondepot: Czyli żadne jej kłamstwo nie wyszło na jaw. Ok.
Uważasz, że jak będzie miała władzę tak jak ludzie o których wspomniałaś to nadal nie będzie kłamać? Bo to, że nie miała nigdy żadnej władzy jakby trochę ją różni od nich.
Poza tym pytam czego dokonała ta kobieta a nie czego nie zrobiła.
  • Odpowiedz
@Stabilizator zdjęcie niepowiązane z treścią wpisu dX

PS: Jako Konfederacjosceptyk mam pewien apel, który wszyscy będą mieć w dupie. Do wszystkich hejtujacych Zajączkowską - to bez sensu. Powinniśmy się skupić na szurach typu Braun, osobach grających na populizmach jak ten co nie wymawia "r", na tych co nie chcą rozliczeń typu Bosak. Jak będzie się tam hejtować wszystkich, dosłownie wszystkich, to nie uda się odchwaścić tego środowiska.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: Ostatnio jak oglądałem jej udział w debacie w jednym z tych porannych niedzielnych programów, to palnęła taką głupotę (żeby znieść wszystkim posłom immunitet), że wszyscy ją wyśmiali. Babka wygaduje najgłupsze populizmy, w ogóle nie zastanawiając się nad konsekwencjami.
No ale przynajmniej miała ładne nogi na plakacie i w ogóle ładnie się uśmiecha, konfiarzom więcej nie trzeba.
  • Odpowiedz
@testovirondepot: Nie. Kompletnie źle mnie zrozumiałaś. Ta kobieta o niczym znaczącym nie decydowała. Nie dokonała nic i niczym nie zasłynęła. Nie była u władzy i dlatego nie można jej zarzucić kłamstwa. Zauważ, że tylko ci co decydują o czymś ważnym są narażeni na krytykę.
  • Odpowiedz
@testovirondepot: Owszem, każda ze stron ma debili w swoim składzie, ale nadal nie widzę powodu żeby głosować na tę panią bo nic nie zrobiła żeby mnie przekonać a argument, że nie kłamała to żaden argument.
  • Odpowiedz
@kidi1 no to jest argument bo konfa tak naprawde nigdy jeszcze nie wyruchała wyborców swoich na ostro, jak to robi ko z 100 konkretami z których zrealizowali częściowo 4 czy pis które w sumie realizowało postulaty ale niekoniecznie tego ktoś chciał xD
  • Odpowiedz
@testovirondepot: A nie widzisz patrząc wstecz, że każdy, kto dochodzi do władzy ZAWSZE spada z rowerka? KAŻDA partia rządząca w historii nagle stawała się tą niedobrą, traciła poparcie i spadała z rowerka. Gdyby tak nie było to rządziłaby nadal prawda? Wychwalasz sobie konfę bo jeszcze nie była u władzy i nie wiesz jak rządzi. Na chwilę obecną wiesz tylko tyle co gadają a wiesz chyba ile wspólnego z rzeczywistością ma
  • Odpowiedz
@kidi1: a co da odpowiadanie na iidotyczne pytania dziennikarzom? xD tak samo jak tvn po wyborach do europarlamentu, w wiadomosciach pokazali KAZDA partie normalnie, w sposob ze o ten sie dfostal ten nie, a konfa co? PROSZE PANSTWA GRZEGORZ BRAUN DOSTAL SIE DO EUROPARLAMENTU SZYKUJA SIE PROBLEMY XD
  • Odpowiedz