Wpis z mikrobloga

Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak.

Przykro mi to mówić, ale przez swoją ignorancję, zacietrzewienie, obłudę, zaślepienie partyjnymi bożkami, doszukiwanie się wszędzie spisków i syndrom oblężonej twierdzy robicie swoimi konfiarskimi "znaleziskami" i komentarzami na tym portalu absolutny syf i ściek, a przy tym pomawiając i ubliżając ludziom, którzy ośmielają się mieć odmienne zdanie (to zapewne ta słynna prawicowa argumentacja, merytoryka i akceptacja dla poglądów innych - cechy, których przy każdej możliwej okazji tak skrupulatnie odmawiacie drugiej stronie).

Biuro Analiz Sejmowych - https://orka.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/FE85BBDA20F46413C1257C08003BDD38/$file/Strony%20od%20ZP_%203-4(23-24)2009-18.pdf

Jakoś inne partie, a zapewne również sami posłowie Konfederacji, w tym szanowny wicemarszałek Krzysztof Bosak, nie mają problemu z tym, że ich projekty "upadły" ze względów formalnych i zwyczajnie zbiorą wymaganą liczbę podpisów jeszcze raz, nie robiąc z tego afery.

Odnośnie: https://wykop.pl/link/7464617/sejm-mial-zajac-sie-projektem-konfederacji-ale-sie-nie-zajmie-zaskakujacy-powod

#sejm #polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #partiamem #bekazpodludzi #neuropa #holownia
przekliniak - Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak....

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 19.31.17

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Przykro mi to mówić, ale przez swoją ignorancję, zacietrzewienie, obłudę, zaślepienie partyjnymi bożkami,

@przekliniak: Niemożliwe. na konfederacje głosują tylko ludzie z IQ +140, na pewno nie byli by równie głupi co pisowcy zapatrzeni w swoich guru, że jak się zesrają to powiedzą "OOOO JAKIE SUPER< JAKIE PIĘKNE BRĄŻOWE PANIE MEMCEN< NIE ŻADNE LGBTY"
xD
  • Odpowiedz
@przekliniak: To przez zamrażarkę. To jest tak, jakby tego w ogóle nie przyjąć, jakby ktoś z Konfy zebrał podpisy i schował w szufladzie, i dopiero TERAZ przyszedł z tymi podpisami. No to w takiej sytuacji łatwo sobie wyobrazić, że te dwa podpisy są TERAZ nieważne.
Ale one były przyniesione wcześniej, tylko nie zostały przyjęte PRZEZ HOŁOWNIĘ, schował, i udawał że ich nie ma. xD
To jest niedorzeczne, że jest opcja zamrażarki
  • Odpowiedz
@look997: Ty jesteś głupi czy jak? Projekt został złożony w marcu, przeszedł standardową ścieżkę legislacji, która bywa długa przy grzebaniu nad ustawami budżetowymi, bo tam 18 podmiotów bierze udział w konsultacjach a to nie jest jedyna sprawa nad jaką pracują.
Nawet projekty rządu czy samego ugrupowania Hołowni leżą przez 2-3 miesiące od złożenia do pierwszego czytania.
Ale wam widać Konfiarski idiotyzm przeżarł już mózg i żyjecie jak pan Bekowicz przeświadczeniem, że
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Lestko to propagandowy bot, nie ma co oczekiwać jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji czy w ogóle jakiejkolwiek merytoryki.
3 razy wytknąłem mu błędy, 6 godzin i na żaden nie odpowiedział ale chętnie wchodził w rozmowy z dupolizami.
Chciałem nawet post napisać, bo jego bełkot na mikroblogu nie dość, że jest debilny to jeszcze kłamie albo pieprzy sam nie wiedząc o czym, bo on twierdził, że chodzi o ustawę o kwocie wolnej od
  • Odpowiedz