Wpis z mikrobloga

Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak.

Przykro mi to mówić, ale przez swoją ignorancję, zacietrzewienie, obłudę, zaślepienie partyjnymi bożkami, doszukiwanie się wszędzie spisków i syndrom oblężonej twierdzy robicie swoimi konfiarskimi "znaleziskami" i komentarzami na tym portalu absolutny syf i ściek, a przy tym pomawiając i ubliżając ludziom, którzy ośmielają się mieć odmienne zdanie (to zapewne ta słynna prawicowa argumentacja, merytoryka i akceptacja dla poglądów innych - cechy, których przy każdej możliwej okazji tak skrupulatnie odmawiacie drugiej stronie).

Biuro Analiz Sejmowych - https://orka.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/FE85BBDA20F46413C1257C08003BDD38/$file/Strony%20od%20ZP_%203-4(23-24)2009-18.pdf

Jakoś inne partie, a zapewne również sami posłowie Konfederacji, w tym szanowny wicemarszałek Krzysztof Bosak, nie mają problemu z tym, że ich projekty "upadły" ze względów formalnych i zwyczajnie zbiorą wymaganą liczbę podpisów jeszcze raz, nie robiąc z tego afery.

Odnośnie: https://wykop.pl/link/7464617/sejm-mial-zajac-sie-projektem-konfederacji-ale-sie-nie-zajmie-zaskakujacy-powod

#sejm #polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #partiamem #bekazpodludzi #neuropa #holownia
przekliniak - Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak....

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 19.31.17

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Zeszyt Biura Analiz Sejmowych jest z 2009, więc pewnie Hołownia w przerwie od prowadzenia Mam Talent (start emisji 2008) specjalnie kazał napisać taką pracę, aby zemścić się na Konfederacji za wynik w wyborach z 2024 roku

@przekliniak gratuluję dobrego researchu
  • Odpowiedz
: https://wykop.pl/link/7464617/sejm-mial-zajac-sie-projektem-konfederacji-ale-sie-nie-zajmie-zaskakujacy-powod


@przekliniak: najśmieszniejsze jest to, że ten artykuł, które kuce wykopują wyjaśnia, że to dlatego, że dwójka posłów konfederacji już nie jest posłami, a konfederaci, którzy sami to wykopują, jednocześnie piszą, że to przez to, że Hołownia się na nich uwziął xD Całe sekcja komentarzy pod tym znaleziskiem to jest jakieś rozdwojenie jaźni i jeden wielki psychiatryk xD
  • Odpowiedz
Całe sekcja komentarzy pod tym znaleziskiem to jest jakieś rozdwojenie jaźni i jeden wielki psychiatryk


@AlbertoBarbosa: eh niech w końcu rozszerzą czarnolisto bo 1k z taką główną to za mało na dzisiejsze czasy ()
  • Odpowiedz
@przekliniak: w podsumowaniu masz
"Po drugie, fakt utraty mandatu poselskiego przez przedstawiciela wnioskodawców w wyniku wyboru do Parlamentu Europejskiego nie uniemożliwia dalszych prac nad projektem"
Czy jeżeli uzupełniliby wniosek o brakujący podpis Hołownia procesowałby dalej projekt?
  • Odpowiedz
@przekliniak: Przecież K0nfiarze to w większości jeszcze dzieci albo jacyś nieogarnięci życiowo frustraci. Do nich nie docierają racjonalne argumenty. Kiedy ja tutaj dyskutuję z wieloma z nich to widzę siebie z 2014 roku kiedy miałem 18 lat, głosowałem na KNP i wierzyłem, że Korwin rozwali UE oraz wprowadzi nam wolny rynek ;) ;)

Oni dzisiaj w to miejsce mają Brauna i Konfederację. A za 5-6-8 lat większość będzie wstydziła się przyznać
  • Odpowiedz
@polskabialoczerwoni: jakby Wipler został wzięty do Brukseli to
1) Projekt spadłby z rowerka, gdyby zabrakło podpisów
2) Jeżeli liczba podpisów by się zgadała, to projekt byłby tylko zawieszony do wyboru nowego reprezentanta

Ale w naszym przypadku projekt też byłby uwalony, bo by zabrakło podpisu Wiplera
  • Odpowiedz