Wpis z mikrobloga

GR Yaris też ma pływające tarcze - dlatego taka cena.


@jakno: Ale nie są tak duże i to nie jest marka bmw, a podałem ceny OEM. Zamienniki do Yarisa są chyba jeszcze droższe niż fabryka.

ja wiem, na pewno tam się nie znają, i30N lepszy, bla bla.

Buiahaah widzę że juz odpalił się kolejny psychofan toyoty i zaślepony fanatyk własnego
  • Odpowiedz
ja wiem, na pewno tam się nie znają, i30N lepszy, bla bla.


@jakno: nie mialem pewnosci ale mam pewnosc teraz, to ten gosciu z wtykiopu co r---------a swojego super hot hatcha co 2 miesiace i wrzuca film ze jest ofiara, bo on jezdzi szybko i umie jezdzic swoim hyundaiem i30n hot hatchem nahjlepszym a inni nie umieja (spoiler: jest odwrotnie niz mowi) XD
  • Odpowiedz
nie mialem pewnosci ale mam pewnosc teraz, to ten gosciu z wtykiopu co r---------a swojego super hot hatcha co 2 miesiace i wrzuca film ze jest ofiara, bo on jezdzi szybko i umie jezdzic swoim hyundaiem i30n hot hatchem nahjlepszym a inni nie umieja (spoiler: jest odwrotnie niz mowi) XD


@testovirondepot: Ojejku czyli znowu popuściłeś i próbujesz mnie jako przegryw zaatakować, ale kolejny raz wychodzi na biednego dzbana, który nic w życiu nie osiągnął xD

Spoiler: jesteś przegrywem, który ma problemy z myśleniem i nie potrafi jeździć, a prosta dyskusja w internecie to dla niego wyzwanie życia, więc przegrywając w niej dostajesz wku*wa i zaczynasz obrażać innych
  • Odpowiedz
@testovirondepot: Pewnie, że się gotujesz, bo to jest ewidentne misiaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet w tym wątku pisałem o eksplotacji auta na torze, ale tobie już całkiem żółć mózg zalała xD

Spoiler: jest dokładnie odwrotnie i to ty nigdy hamulców nie zmieniałeś - przecież obaj wiemy, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jakno Z toyopeta wolałbym GR86.
241k to przesada. Wolałbym używane Subaru lub Focusa RS jeżeli ma to być konkurencja dla Yarisa GR czyli tak naprawdę baza pod rajdowke.
  • Odpowiedz
  • 0
@rvva1: GR86 zupełnie inne auto - nie dla mnie. Subaru mam, Focus RS to jednak dość stare auto. W sensie biore Toyote, mam normalnie gwarancję, auto i tak w lizing, pobawię się i jak coś oddam. Ale mam pewność, że ASO coś tam ogarnie i gwarancja pomoże (xD). U----i które wymieniłeś to już nie loteria, tylko h----d. Dobrej sztuki nikt nie sprzeda, albo w już totalnie chorych pieniądzach, a wszelkie
  • Odpowiedz
@rvva1: Yaris jest obiektywnie lepszym autem od GR86. Może tak nie podriftujesz i nie wygląda jak coupe sportowe, ale gr86 wcale nie ma super wyglądu, a jedzie gorzej od yariska. W dodatku yaris też możesz sie pobawic w zakrętach, bo ma konfigurowalne nastawy wszystkich dyfrów.

Focus rs jest już faktycznie stary i ma gorszy napęd, choć większą moc. Myślę, że przy różnicy w masie wyjdzie na to samo.

Tylko ta
  • Odpowiedz