Wpis z mikrobloga

@jakno: Zajebiste auto. Gdybym nie miał prawie 2 metrów i 120 kg i nie wyglądałbym w tym jak w zabawkowym samochodziku, to dla mnie zabawka marzenie do poupalania. Ludzie którzy tu piszą, że hehe jak to 250k za yarisa, to debile lub ignoranci i nawet nie wiedzą, co komentują.
  • Odpowiedz
@kizalfon tylko że Yaris gr za 250k upalany z głową będzie wymagać groszy serwisowych, a starej bety za te sama kasę już dużo większych nakładów, przecież auto w leasingu 2 3 letnim się używa jak jednorazowego, za 2 lata kolejne bierzesz na firmę to cie nic nie obchodzi, -15 a ty odpaliłeś je 20s temu? To but w podłogę
  • Odpowiedz
@jakno: Jaaa #!$%@?ę. Aż sprawdziłem w Google grafika, jak dokładnie ten Yaris GR się prezentuje. Przecież jakbym to zobaczył na mieście, to bym pomyślał, że nówka wypas sztuka może warta z maks 80-90 tys. A tu prawie 250 tys za małe miejskie autko. Nie no xDDD
Polaka stać! Za autko miejskie w wysokiej wersji wyposażenia płacić 1/4 miliona. Ale dobrze, niech golą równo. Niedługo będziecie kupować Yarisy w cenie 200m
FightMaker - @jakno: Jaaa #!$%@?ę. Aż sprawdziłem w Google grafika, jak dokładnie ten...

źródło: a7df3152ae858bee738d58851737d0b8

Pobierz
  • Odpowiedz
@Anekito ze stocki mozna bylo wyrwac w tym roku S3 za 180k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten yaris na pewno lepiej w zakrętach idzie, still kupa kasy, a jednak dalej poziom wykonania Toyoty
  • Odpowiedz
@Heady1991: tzn gość będzie miał przezajebistą furę, jeden z najlepszych tworów współczesnej inżynierii motoryzacyjnej, która dla takich ignoranckich kretynów jak tY i plusujący będzie wyglądać jak hehe yariska, co za frajer. Win-win.
  • Odpowiedz