Wpis z mikrobloga

Mirki, przez najbliższy miesiąc planuję trenować 6 razy w tygodniu, Push/Pull/Legs/Przerwa/Push/Pull/Legs/Przerwa. Myślicie, że przeżyje taki plan?

Tricesp mam na tym etapie dobry więc tylko skullcrushery, po za tym tricek dostaje też w pompkach i dipach. Muszę poprawić biceps, zastanawiam się czy robić tylko hantle na ławce albo modlitewnik czy to i to?

Chcę też mieć najlepszy brzuch jakiego nigdy nie miałem, po za tym lubię robić brzuch. Nie robię łydek bo mam aż za duże.

Obecnie trenuję Split 4x w tygodniu: Klatka+Ręce / Plecy+Nogi / Przerwa / Klatka+Ręce / Plecy+Nogi / 2 dni przerwy, 90 serii. Tutaj wychodzi 67 serii x 2 ale rozłożone na 8 dni, więc zwiększenie objętości treningowej o 30%, ale każda partia odpoczywa 3 dni, a w starym planie czasem były tylko dwa dni przerwy.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mirkosoft - Mirki, przez najbliższy miesiąc planuję trenować 6 razy w tygodniu, Push/...

źródło: PPL

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: logistycznie mogę, ale technicznie budzę się o 5:00 - 5:30 po 7-7,5h snu i choćbym się zesrał nie dam rady spać dłużej. Wyjeżdżam na miesiąc służbowo do hotelu, między tą 5:00 a 8:00 nie będzie co robić więc pomyślałem, że będę sobie codziennie trenował. W hotelu też trudniej pilnować michy, więc jak już mam rosnąć to niech możliwie dużo pójdzie w masę.

a czego obecnie jest za dużo, rąk?
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Jakby to jeszcze były głównie maszyny to do przeżycia a tu masz same ćwiczenia z wolnym ciężarem i do upadku.

Mało ćwiczeń na nogi w porównaniu do góry i zero ćwiczeń typowo na dwugłowe nóg (chyba że źle rozumiem bo polska terminologia ćwiczeń to rak)

Opisywanie ćwiczeń na barki jako arms (_ )
  • Odpowiedz
@Pan_Szeryf dodajmy do tego przysiad na 12 powtórzeń robiony w okolicach upadku I że stosunkowo mała przerwa jak na założenia. Przecież to jest układ nerwowy do zarzniecia. Nie wiem też jak core wytrzyma taka serie i ilość.
@Mirkosoft generalnie, jak koledzy wyżej napisali solidna bomba musiałaby wlecieć i żeby to udźwignąć. Chociaż nie wiem czy jakąkolwiek bomba by Ci pomogła w regeneracji układu nerwowego po czymś takim.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Żeś dowalił do pieca konkretnie, po samych takich pompach do odciny z dropsetami + negatywami będziesz miał skończoną fazę efektywnego treningu - reszta to dolewanie wody, już do pełnej szklanki
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: ja robię od kilku dobrych miesięcy PPL 6x, gdzie mniej więcej 24 serie na trening wychodzą i jakoś żyję, no ale fizycznie nie pracuje więc może to dlatego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz