Wpis z mikrobloga

rozwiniesz czym są przyczyny naturalne przy zgonie żołnierza?


@Pawery1: Ja rozwinę - mogą to być np. udar, tętniak, zator, zawał serca. Tego typu dolegliwości dotyczą nas wszystkich i nie ma znaczenia czy ktoś jest żołnierzem czy nie.
  • Odpowiedz
rozwiniesz czym są przyczyny naturalne przy zgonie żołnierza?


@Pawery1: Jak powszechnie wiadomo, żołnierze giną tylko od kul w czasie wojny. Ewentualnie dźgnięci nożem przez migranta. XD
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Napisała, że nie żyje KOLEJNY polski żołnierz z brygady mazurskiej. Rozumiem, że masz takie posty przy każdej śmierci żołnierza na twitterze Republiki w ostatnich miesiącach/latach?
  • Odpowiedz
@Pawery1: To jest takie samo pieprzenie, jak gdybyś powiedział "Wczoraj wziął szczepionkę, a dzisiaj już nie żyje", tylko zapomniał dodać że potrącił go samochód.
  • Odpowiedz
@Vetinari i to jest nieprawda? To nie jest kolejny żołnierz z tego oddziału w ostatnim czasie?
Czy wcześniej informowali to nie wiem, nie śledzę ich działalnością ale to normalne że media mają takie nasilenia na popularne zdarzenia. Będzie głośny pożar to nagle codziennie będą opisywać różne pożary mimo że statystycznie jest ich tyle samo co wcześniej
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1:

i to jest nieprawda?


Jest to zmanipulowana informacja szerząca nieprawdę właśnie z powodu manipulacji.

forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora[a].
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: szybko pacynko od trollowania przeszłaś od „to jest prawdziwa informacja” do „to nie uderza w żołnierzy”. Byłem pewny że dłużej będziesz robić z siebie durnia i jak autystyk twierdzić że to prawdziwa informacja. Ale z tym hochołem o uderzaniu w żołnierzy to sam se walcz. Ja swój cel osiągnąłem.
  • Odpowiedz
Czy wcześniej informowali to nie wiem, nie śledzę ich działalnością ale to normalne że media mają takie nasilenia na popularne zdarzenia.


@stan-tookie-1: ja też nie śledzę, ale biorąc pod uwagę fakt, że niedawno żołnierz został zabity, urwany nagłówek powoduje, że człowiek myśli, że kolejny żołnierz został zabity na granicy.

Serio takie rzeczy trzeba tłumaczyć?
  • Odpowiedz