Wpis z mikrobloga

Ten facet to człowiek kontrastów.
Z jednej strony mamy mega ułożonego i grzecznego chłopa (wystarczy oglądać jego vlogi podróżnice) prowadzącego bardzo zdrowy styl życia - niezbyt smaczne XD ale obfite w makro i witaminy posiłki, niepijącego alkoholu i treningi skupiającego się na sile oraz sprawności fizycznej.
Z drugiej strony poj*eb wspinający się po budynkach bez zabezpieczeń.

#bnt #banot
sontur - Ten facet to człowiek kontrastów.  
Z jednej strony mamy mega ułożonego i gr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@sontur: Najważniejsze żeby nikt nie musiał narażać życia by go zbierać, albo żeby nikt pod nim nie przechodził
Pamiętam jak nieźle wyjaśnił ten film z wieżą na której utknęły dwie małolaty i naprawdę mu wierzę że w ich sytuacji dałby radę zejść xD
  • Odpowiedz
Jasna sprawka, tu istnieje zawsze ryzyko, służby wezwane bo banot wchodzi, akurat mogłyby robić coś innego - być może pożytecznego. Może #!$%@?ć się na kogoś (chłopaki do pomocy akurat mogą się zagapić). No wiele rzeczy może się wydarzyć lub nie. Gdybanie i rozmyślanie nad nieskończonymi alternatywnymi światami. Bez sensu.


@le1t00: a dałabyś dziecko do popilnowania pedofilowi, który nigdy nie był za nic karany i nikomu nigdy nie zrobił krzywdy, tylko w
  • Odpowiedz
powiedz mi jak ryzykuje życie innych wspinając się od strony budynku niedostępnej dla ludzi?


@Brzuchol00: czasami jak byk na nagraniu było w miejscu dostępnym dla ludzi, przy upadku dużo rzeczy mogło rykoszetować i kogoś trafić

Ale ryzyko i tak jest raczej mniejsze niż pedofil z rękami w kieszeni czy piractwo za kierownicą na przeciwnym pasie
  • Odpowiedz
@sylwke3100: a wziąłeś pod uwagę, że może.komus spaść na łeb i go zabić albo doprowadzić do kalectwa, tak jak zrobił to jeden samobójca? Podobaja mi się jego nagrania, fajnie fajnie, ale może coś.komus zrobić.
  • Odpowiedz
@haakenn: Tak gdybać że coś się może stać to można o wszystkim a może ktoś pijany spadnie z chodnika na jezdnię i spowoduje wypadek a może ktos jadąc na rowerze się przewróci i wezwie karetkę gdy będzie potrzebna gdzie indziej

Z takim gdybaniem można popłynąć też w drugą stronę bo może przez jego materiały kilka ludzi zainspirowało się zdrowym trybem życia i dzięki temu nie zachorowało na poważną chorobę dzięki czemu
  • Odpowiedz
@sontur: ostatnio mało pawia nie puściłem, jak zobaczyłem jego gotowane płatki owsiane, z jajkiem gotowanym i pomidorem, ale karotenoidy i makro się zgadzają hahaha
  • Odpowiedz
@haakenn: drętwy nudziarz jesteś, nikomu na glowe nie spadnie. po pierwsze rozlozony jest materac za ktory zaplaci, po drugie kazdy patrzy w tym czasie jak sie wspina, a nie akurat czeka na zamortyzowanie upadku.
  • Odpowiedz
@sontur: ty weź nudziarzu z domu najlepiej nie wychodź, bo ktoś sie na chodniku potknie i na ciebie upadnie. A tak poważnie to ja kty wszędzie zagrożenia widzisz, to jak ty funkcjonujesz w ogóle xD?
  • Odpowiedz