Wpis z mikrobloga

Fajnie jest żyć w Zielonej Górze. Wychodzisz na stare miasto, odpalasz Twittera i czytasz ten zalew treści wygenerowanych przez boty o TYSIĄCACH nielegalnych imigrantów w mieście. BRAKUJE MIEJSC w noclegowaniach. BUDUJĄ OBÓZ gdzie w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pelikany to łykają. Idę na lody do Pana Stasia, pozdrawiam wszystkich nielegalnych imigrantów! #zielonagora #polityka #bekazpisu
  • 19
  • Odpowiedz
@DartNorbe imigranci jesli już będą chcieli zostać to skierują się do największych miast jak Warszawa, Wrocław, Poznań, GOP, Kraków, Trójmiasto, a nie np. do Zielonej Góry, gdzie sami mieszkańcy uciekają do Wrocławia, Poznania albo do Berlina.
  • Odpowiedz
  • 1
@Krs90 @Krs90 Przeciętne. Z potencjałem ale zdziadziałe przez kadencję poprzedniego prezydenta. Idealne dla starych ludzi i dzieci. Dla osób młodych i w średnim wieku największym atutem będzie położenie.
  • Odpowiedz
@DartNorbe ty chyba dawno nie byles na osiedlu pomorskim. bywam tam w biedronce bo mam po drodze z pracy i zazwyczaj klientela tam sklada sie w ponad 70% z Ukraińców i jakichs ciapatych
  • Odpowiedz
  • 1
@erebeuzet Składa się bo miejscowe firmy takie jak Lumel, LUG czy Ekoenergetyka zatrudniają sporo osób z zagranicy. O żadnych nielegalnych nie ma mowy :)

A UKR to nic dziwnego, mamy ich od czasu wojny tysiące.
  • Odpowiedz
@DartNorbe: To zasługa ciągłego rozrostu ZG. Tak samo ludzie nie napływają do Rzeszowa tylko ten się po prostu powiększa. A dla nielegalnego imigranta, ZG byłaby po prostu przystankiem w kierunku Niemiec.
  • Odpowiedz
@Przemonrg mój kumpel przeprowadził się z wrocka do zg i mega jest zadowolony oszczednoscią czasu na dojazdach korkach ect. A cała infrastruktura jak sklepy restauracje kina ect. Jest tak samo rozbudowana jak we wrocku po prostu się nie dublują te usługi
  • Odpowiedz
@Przemonrg Oczywiście wrocław jest wspaniałym miastem i bardzo mi się podoba architektonicznie czego nie mogę powiedzieć o Poznaniu czy Warszawie . I Wrocław i Zielona góra jest w dużej mierze zasiedlona ludźmi z ziem utraconych dlatego się napewno dogadamy i Vibe się zgadza
  • Odpowiedz