Wpis z mikrobloga

Czy któraś z giełd posiada podobną ilość kampanii dających zarobić jak ByBit?
Brałem tam udział w wolnych chwilach w Token Splash(tradowanie krypto, a następnie w zależności od tego ile się trade'owało ByBit przyznawał jakąś ilość tej krypto którą się handlowało), a dodatkowo brałem też udział w Airdropach, Launchpoolach, Launchpadach + dodatkowo czasami też były jakieś questy gdzie dostawało się max kilka dolarów za trading. Niestety coś się ByBItowi nie spodobało, bo zablokowali mi możliwość brania udziału w kampanii Token Splash. Pisałem do supportu kilka razy, ale tak na prawdę oni sami nie są w stanie wskazać dlaczego ten dostęp został mi zablokowany i nic nie mogą zrobić. Dlatego poszukuje jakiejś innej giełdy, która dawałaby podobne możliwości. Macie może coś do polecenia?
#kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
@PrzemaSek44 na binance są launchpoole. Ostatnio średnio 1 lub 2 na miesiąc. Nie wiem jak inne giełdy ale binance od 30.06.2024 wprowadza zmiany w kwestii stablecoinów przez regulacje MICA. Przestanie działać pula przy launchpoolach na FDUSD, nie wiem jak z produktami typu Earn dla stablecoinów.
  • Odpowiedz