Wpis z mikrobloga

Polecacie jakiś lekki i CHOLERNIE SILNY, ŁAPIĄCY I TRWAŁY żel/paste/krem/cokolwiek na włosy? Reuzel niebieski i różowy do dupy, słabo łapią i zaraz wszystko mi na czoło opada. Jedyny efekt to efekt przetłuszczania na przednich włosach. Jakieś syfy z Rossmana o nazwie "mocne" - nic!!! Dupa. Chciałbym coś lekkiego, matowego, żeby nie wyglądały włosy jak sklejone i mokre. Ja to albo chodzę łysy albo mam STALLHELMET na głowie. Nienawidzę swoich włosów. Jak ten gość na obrazku prawie że. Tylko gorzej.

#wlosy #gorzkiezale #niebieskiepaski #modameska #pomocy
Retiarius_oma - Polecacie jakiś lekki i CHOLERNIE SILNY, ŁAPIĄCY I TRWAŁY żel/paste/k...

źródło: c5891db1c888fd3f53cf92c1cc716767

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: a stylizujesz je jakkolwiek przed nałożeniem pasty? Przede wszystkim idź do fryzjera i je skróć / rozrzedź trochę, bo pewnie są za ciężkie do stylizacji.

A po umyciu robisz coś z nimi, stylizujesz jakoś, czy tylko suszysz, nakładasz żel i masz nadzieję, że to nie jebnie? xD Moje włosy bez stylizacji wyglądają jak twoje, żeby nadać im jakiejś tekstury nakładam tonik Reuzela na mokre włosy, podkręcam grzywkę, a włosy
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma Tylko puder, teraz, kiedy jest ciepło na zewnątrz, to łatwiej poci się skóra, a włosy to chłoną i stają się ciężkie. Żadna pasta tego nie utrzyma, może jeszcze lakier.
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: na noc to będzie jeszcze gorzej, jeżeli masz dłuższe włosy to nie dość, że #!$%@? sobie poduszkę żelem, to jeszcze rano będziesz miał włosy sterczące we wszystkie strony. Ja myję włosy rano i stylizuję je tak, jak napisałem wyżej.

Nie wiem, jaką fryzurę chcesz osiągnąć, ale popatrz sobie może na jakieś tutoriale na youtube albo pintereście, bo chyba zupełnie źle podchodzisz do stylizacji włosów i nic dziwnego, że ci
  • Odpowiedz
miesiącu


@Retiarius_oma: no bo to normalne xd spróbuj uppercut zielony, jakbyś wolał coś łatwiejszego, to pastę uppercut z małym holdem a potem delikatnie spsikać lakierem
  • Odpowiedz