Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski jak dziewczyna stwierdziła, że zrobimy sobie przerwę i nw czy mi wybaczy, ale nie wyklucza, że do siebie wrócimy, a teraz od dwóch tygodni mi odpisuje jednym słowem i jest niemiła w rozmowach, to powinno się to zakończyć, czy kobiety tak mają? 8 miesięczny związek, bardzo prawdopodobne, że sama zerwie jutro, ale jeśli tego nie zrobi, to nw, czy chcę to ciągnąć, kocham ją, ale jest to dla mnie destrukcyjne obecnie
  • 26
  • Odpowiedz
@mewten: zrobimy sobie przerwe XD zeby nie bylo ze cie zdradzala, rozumiesz
to ze ten terenten to nie znaczy ze mozna ja obrazac ze nie jest szczera i ze sie #$@@#$
  • Odpowiedz
@mewten: Właśnie ją obrabia nowy bolec, albo jest w trakcie intensywnych poszukiwań takowego. Jak jej nie wyjdzie, to wtedy zacznie być miła. Ty jesteś jak ubezpieczenie AC, gdyby się posypało.
  • Odpowiedz
  • 0
@czescmampytanie: napisałem wcześniej, ale usunąłem dzisiaj z rana, jak ci zależy, a pewnie nie nie, to mogę ci wysłać priv( treść jest taka, że ktoś by odkrył, że to ja, a raczej bym nie chciał, żeby ktoś z jej znajomych jej powiedział, że się żale na wykopie) ale wszyscy komentujący, ponad tobą widzieli, co odwaliłem
  • Odpowiedz