Wpis z mikrobloga

O prosze, to ten Bonkol (jej chłop). Nie spodziewałem się że takim cuckiem jest, kiedyś oglądałem go jak grał z @yousouyou a teraz widzę, że chłop się USTATKOWAŁ xD. Nie wiem czy gra aktorska tam wleciała czy co. Na miejscu gościa bym poszedł pakować jej rzeczy (albo swoje) i poszedł w cholerę. Nigdy bym sobie nie pozwolił na podnoszenie w moją stronę głosu (sam tego też nie robię) bo co ja #!$%@? pies jestem XD.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
HuopWsiowy - O prosze, to ten Bonkol (jej chłop). Nie spodziewałem się że takim cucki...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walokid: Ma rację. @EpicElion Nawet jeśli jakaś kobieta zachowująca się w ten sposób miałaby okres nie jest to absolutnie żadne usprawiedliwienie na tego typu wybryki/wyskoki.
Z resztą takie usprawiedliwianie wszystkiego okresem denerwuje nawet bardzo wiele kobiet bo później przez to każdy się na nie patrzy jak na wariatki. Przechodzenie okresu u kobiety bardziej wygląda tak, że je ona słodycze/jakieś rzeczy na które ma akurat ochotę i zachowuje się trochę
  • Odpowiedz
Nie wiem czy gra aktorska tam wleciała czy co.


@HuopWsiowy: Uwierz mi naprawdę na słowo, że to zdecydowanie absolutnie nie jest gra aktorska, tak się zachowuje wypisz wymaluj osoba która jest ro#eb@n@ psychicznie (nie pytaj skąd wiem).
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Bez przesady, gorszy dzień i tak wychowana, że #!$%@? rzuca na prawo i lewo. Miała urodziny to gość zrobił jej pizze, może mówila mu 10 razy co lubi, a co nie, a ten zapomniał, #!$%@? wie. Nie rzuca się z pyskiem na niego tylko drze się do komputera ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz