Wpis z mikrobloga

Po co wy się skupiacie na rzeczach typu #looksmaxing mając zerowe social skille? W pierwszej kolejności trzeba ogarnąć social skill (jeśli się w ogóle da xd), później wygląd. Bez tego, jak nie jesteście co najmniej 7/10, to nic się nie zmieni.
#przegryw #takaprawda #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnomol: dobra chłopcze, tłumacz sobie moją wypowiedź jak chcesz i dotwórz sobie projekcje na mój temat dzięki którym rzeczywistość będzie zgadzać się z wiarą wyznawaną przez ciebie i ludzi z bańki w której żyjecie. A potem się popłacz po 10 latach jak odkryjesz że zmarnowałeś życie na przypodobanie się ludziom z #!$%@?. Ech szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
  • 0
@PlatynowyJezyk Chłopczykiem to jesteś ty, skoro wypisujesz takie farmazony. Chłopie mam żonę dziecko i zawsze byłem ekstraweryczny i brzydki i dlatego zdecydowanie lepiej od ciebie wiem, co działa. Redpillowy cowboju.
  • Odpowiedz
@gnomol: no dobra, ale co właściwie takiego powiedziałem poza tym że zaczęliśmy się przepychać kto z nas jest bardziej #!$%@??
W życiu naprawdę chodzi w ogromnej mierze o mental i nie nawet mental per se, ale prezentujemy się czymś więcej niż wyglądem.
Jako osoba która miała narpawdę sporo kobiet i jest w nażyczeństwie od kilku lat powiem szczerze - przegryw i wygryw to pojęcia względne.
Jeżeli naprawdę dla kogoś osiągnięciem jest znalezienie osoby która będzie z nim współkować, to nie znaczy od razu że jest z nim tragicznie, bo może nie urodził się z takimi predyspozycjami, a z innymi tak. Ale jeżeli dla kogoś największym wyznacznikiem wygrywu w życiu jest seks, siusiak w cipuszke, ruuuuchanie. To #!$%@? jest z nim tragicznie.
Nie wiem naprawdę nie wiem.
Dawno nie wchodziłem z kimś w dyskusję w internecie tak długą
  • Odpowiedz