Wpis z mikrobloga

  • 1
@rekkin: To czemu nie masz pełno znajomych tylko tu jesteś, nie rozumiem. Z takimi social skillami musiałbyś mieć masę przyjaciół. Widziałem nie raz chłopów 4/10 z dziewczynami.
  • Odpowiedz
@exystexys: ?? no mam pełno znajomych, skąd założenie że nie mam xd. Tylko co mi po znajomych, jak jestem introwertykiem.
Z przyjaciółmi to już inna bajka, bo żeby mieć przyjaciół nie wystarczą skille społeczne, musisz być zwyczajnie z kimś podobnym (życiowo). Ja z racji że pochodzę z patologicznej, biednej rodziny i jestem neuroróżnorodny naturalnie rzadko spotykam kogoś podobnego. Ale i tak przez całe życie mam średnio tych 2-ch przyjaciół (różnych
  • Odpowiedz
@gnomol: może w waszych eksperymentach, gdzie trafiacie na szlaufy na portalach randkowołóżkowych które by chciały być w sypialni szmacone a nie głaskane. Tylko one jak czytają wasze wypociny zza profilowego to głosem czada patrzącemu im ostrym wzrokiem w oczy a nie zająkiwaniem
  • Odpowiedz
@gnomol: pszepraszam, nie zauważyłem tagów przez wejście tego wpisu w gorące. Zapomniałem, że kwestiach na nim poruszanych wypowiadać mogą się wyłącznie osoby które nigdy nie rozmawiały z kobietą
  • Odpowiedz
  • 0
@PlatynowyJezyk Ale jesteś normickim przegrywem, który myśli, że jak zagadał do jednej dziewczyny i mu odpowiedziała część to jest mistrzem i wie co działa. Rany jakie to żałosne, zresztą jesteś jednym z tych prowokatorów hipokrytów, co też jest żałosne.
  • Odpowiedz