Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Wydawalo mi sie ze przyklad Muminow ktorzy naogladali sie gniotow alkoholika i mitomana Klapka bedzie skrajnym przykladem glupotu, naiwnosci i nieodpowiedzialnosci.
No ale w tym uniwersum nie mozna byc niczego pewnym bo niby konczy sie skala debilizmu ale pojawia sie kolejny "orzeszek" ktory przebija dno swoim pustym lbem bredzac cos o wolnosci, biznesach i zyciem w raju popijajac drinki i obracajac mlode khmerki.
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka 
Wydawalo mi sie ze przyklad Muminow ktorzy naogl...

źródło: 1000018690

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Nightshift_:
Ciekawe na ile dudków wydymali hanysa te biznesmemy Tymasiewicze,Borszcze z kresów.
#!$%@?/waty jakiś że łykną te ich scamy piramidkowe.Trzeba być głupszym od debila mumina.
Myślałem że hanysy to mścixuje i jak trzeba to z ciupagi wujka wuadka,między oczy zasadzą.
  • Odpowiedz
Jak obejrzałem niektóre filmy i livy Mańka, który oszukuje, że zbiera na czynsz, a on po prostu nie chce kasy ruszać z własnej kupki pieniędzy, a kase ze zbiórek daje na dzieci, które pewnie ma w Azji i nie może przestać żebrać. Czy Muminków i np, tekst że zgubili 20k$ na lotnisku, albo akcje Filipa np, kreatywność w zrobieniu grafiki do logo kanału, wrzucenie surowych warzyw do chińskiej zupki, to pomyślałem, nie
  • Odpowiedz
@Nightshift_: jest jakaś głębsza historia tego typa? kojarzę go z tego salonu fryzjerskiego, na widok którego kamerdyner prawie zlał się w gacie jak zobaczył napisy po polsku w cenniku
  • Odpowiedz
  • 11
@levzor: siedzial z synami w RFN. Naogladal sie Tymochowicza, dolozyl gnioty Gapy i Predatora I przyjechal do Kambo. Bedac juz na grupach na socjalach zaczal zapraszac polakow do odwiedzenia Kambodzy przy okazji oferujac przystapienie do projektu Tymochowicza a tym samym do inwestowania w ten jego scam. Sam tez kupil gooowno coiny, namowil synow tez do kupienia i kilku znajomych. Mial problem ze zdrowiem ( chyba wylew) i poprosil T o zwrot
  • Odpowiedz
nie chce tego wiedziec :(


@Nightshift_: i nie oglądaj, jest dokładnie tak jak @Moczymorda77 pisze. Zaczął od pomocji spamu Tymocha, póżniej już rozkręcił się z tymi dziećmi na całego. Nie muszę dodawać, że był szczerze goszczony przez Prezesa i Krzycha, nawet wywiad z nim łysy robił. Ten Rambo (jakiś były wojskowy) gościł u nich na boreju. Zdaje się, że za czasów Polonia 1 też mignął, ale tu głowy nie daję. Postać
  • Odpowiedz