Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: @monox12 to nie są urojenia xd tak jak daleko mi do bycia incelem to sam poznałem dwie takie dziewczyny, które odrzuciły moje zaloty jak byłem singlem, a jak byłem zajęty to nagle dostawałem od nich softy / nudesy albo same uderzały z flirtem xd
  • Odpowiedz
@Lefty: proste, zobaczyły, że jednak jesteś wartosciowym materiałem na związek, bo któraś Cię chciała, to zmieniły podejście. Moim zdaniem z biologicznego punktu widzenia ma to sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@monox12: czasami rzeczywiście tak jest, bo jak już kogoś masz to czujesz się pewniej, rośnie ci poczucie własnej wartości, a tacy ludzie mają większe branie, nie czuć też od nich desperacji, tylko luz.
  • Odpowiedz
@Character: nie rozumiem. Byłem w paru relacjach.
jakieś wyjaśnienie?
że niby jak jesteś w związku to baby na Ciebie lecą? XD nie zauważyłem różnicy między byciem samemu a z kimś.
  • Odpowiedz
@r5678: związki związkami przy uwzględnieniu tego co napisał @Kotdog, ale noszenie obrączki dopiero naprawdę prowokuje innych do wystawienia Twojej wierności na próbę. Przyczyny i cele tych zabiegów mogą być różne (np.: @default1), od wyżej wspomnianych, po babską ciekawość, @Lefty spotkasz napewno więcej takich koleżanek, które wiedząc, że jesteś w związku będą flirtowały, mając pełną kontrolę nad ewentualnym zakończeniem gry, a przy tym wyrobią sobie opinię
  • Odpowiedz