Wpis z mikrobloga

#kanalzero #bekazprawakow #stanowski

Czekaj, czekaj XD czy prawaki które codziennie wrzucają po kilka zmyślonych historii i manipulacji to jest git, a jak raz lewa strona się pomyliła (gdzie w pełni miała w sumie prawo do tego) to będzie katowanie tematu do porzygu?

"Dla Prawaków z głównej fakenews to po prostu kwestia biologiczna, naturalna - wykopanie jak wykopanie. A dla neuropy? Dla neuropy to tragedia, to dramatyczne doświadczenie, to metafizyka, spotkanie z najwyższym"
KjatanSveisson - #kanalzero #bekazprawakow #stanowski

Czekaj, czekaj XD czy prawaki ...

źródło: images

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KjatanSveisson: tak, ci debile myślą, że to jest dokładnie to samo co spamowanie przez nich dzień w dzień fejkami o śmiercionkach, rzekomych transach na igrzyskach, o nieistniejącym/niegroźnym globalnym ociepleniu itd., pomimo tego, że wielokrotnie udowadnia im się że to kompletne bzdury
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: no tak, to że się dałem nabrać w jakiejś gównosprawie, i jak prawda wyszła na jaw to się do tego przyznaję, to jest to samo co sianie przez prawactwo kretyńskich fejków i dezinformacji na każdy możliwy temat dzień w dzień xd
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: przede wszystkim to był dobry prank więc nic dziwnego ze w pierwszej chwili prawie każdy się nabrał.

Co jest smutne to, to że ludzie teraz chce dyskredytowac całe media, bo parę dziennikarzy w pierwszej chwili w swoim prywatnym czasie złapało się na dobrego bajta. To był prawdopodobnie jedyny taki bajt w polskim internecie, więc nic dziwnego ze tak dobrze wypalił.
  • Odpowiedz
o widzę mamy profesora embriologii. W styczniu miałem pacjentkę z zespołem Mayera-rokitanskyego-kustera-hausera, jakiej była plci?


@Lohengrin: skoro posiada chromosomy XX, to jest to kobieta.
  • Odpowiedz