Wpis z mikrobloga

@Madridista98 przecież większości jego wyborców to imponuje
To sa często osoby którym by się marzył taki totalitaryzm pokroju 3 rzeszy, takie rządy twardej ręki i policja polityczna robiąca porządek.
Bo im się wydaje, że oni podpadają pod definicje idealnego obywatela i nigdy by tej władzy nie podpadli
I by się mogli mocno zdziwić
  • Odpowiedz
@revente: to są głosy oddane w Rosji przez Polaków mieszkających w Rosji czego wy nie rozumiecie tumany? Co mnie to obchodzi czy część z nich to pracownicy ambasady czy nie. Na Białorusi takze wygrała KO.

Chciałbym tylko zauważyć że ambasador Krzysztof Krajewski jest tam od 2021 roku... sklejcie już naprawdę bo się kompromitujecie
  • Odpowiedz
@puffpuff: tak wygrane wybory w Rosji, Białorusi to pracownicy dyplomatyczni z KO, w więzieniach głosowali pracownicy wymiaru sprawiedliwości tylko ci wredni konfederuscy Polacy w kraju głosowali na konfederacje xD żryj gówno skończyłem temat
  • Odpowiedz
My tych ludzi mijamy codziennie na ulicy ... boże


@Madridista98: Ja tych ludzi mam w pracy. Co tu o nich gadać. Arogancja aż kipi im z uszu. Smutna, ale prawda, nasz gatunek ma ostatnią chwilę na wyprostowanie się zanim znowu zaczniemy chodzi na czterech kończynach.
  • Odpowiedz
@Bydlaczek: weź podsumuj Rosję, Białoruś i więzienia i daj znać czy wyszło więcej niż 500 osób w kraju gdzie 20 mln ma prawo do głosowania ok? Już #!$%@?ąc od tego że twoja argumentacja jest bez sensu bo ja mogę to odwrócić i powiedzieć, że w Rosji głosują na KO bo wiedzą jak wygląda Rosja i brzydzą się konfiarzami xD
  • Odpowiedz