Wpis z mikrobloga

Największa beka teraz z tych wykopków co się podniecali jesienią, że głosowali na Trzecią Drogę, nowa jakość, w końcu coś innego, szczególnie na głównej latały wpisy @Tywin_Lannister

Potem minęło 7 miesięcy i okazało się, że to nie Konfederacja dla PiSu (a tak trąbiono 4 lata), a Trzecia Droga dla PO kończy jak Kukiz xDDD Wchłonięci jak przystawka, a nie minął nawet rok.

I co teraz? Będą fikać? No będą fikać, bo Hołownię wystawią do prezydenckich, ale PO ich wtedy już po prostu pozamiata na amen, bo jak uderzą w wizerunek Hołowni i ludzie stracą do niego respekt, wykręci z 9-10 %, to już będzie pogrzeb Trzeciej Drogi, bo dla przeciętnego wyborcy to był jedyny motor napędowy.

#polityka #wybory #heheszki #takaprawda #4konserwy #bekazwykopkow #holownia
  • 10
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jak tuska nie popieram, nie lubię go i mu nie ufam. Tak chłopa podziwiam, że rozegrał te gównopartie jak dzieci. Doświadczenie w polityce swoje robi, a tusk to stary, doświadczony polityk, który wie jak sie utrzymać przy korycie, a hołownia powinien wiedzieć, że nie może fikać tak jak dwie największe partie czyli POPIS tylko najpierw wyrobić sobie stały elektorat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzecia noga i
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Spokojnie, Konfederussia wróci do swojego standardowego wyniku 7-9% w normalnych wyborach. Te wybory łatwiejsze dla tej partii ze względu na niską frekwencję, a miłośnicy "rozsądnego konserwatyzmu" to karny elektorat i poszedł do urn.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A putin za chwile holowni atomówke może wsadzić w dupe za te groźby, że go w ziemie wgniecie XD kto normalny grozi państwu, który ma arsenal nuklearny, albo w ogóle drugiemu państwu i w sumie nieważne czy ten drugi kraj ma atomówki czy nie. Będąc w rządzie nie grozisz drugiemu państwu, tak sie nie prowadzi polityki. W sensie nie grozisz tak infantylnie XD
  • Odpowiedz
  • 5
@Lemmonix: Chłopie, Konfederacja dostała prawie tyle samo głosów co jesienią, a nie głosowało 11 milionów ludzi. Oni i tak zanotowali spory wzrost. Poza tym, co wróci do normy? Tamta frekwencja nie wróci już nigdy. Za 3,5 roku to będzie jakieś 55-60 %
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wzrost jest zanotowany konsumpcją wyborców pissu i cieciej drogi. Wyższa frekwencja w wyborach parlamentarnych, nawet te 50-60% o których piszesz, sprawi, że konfederacja wróci na 4 lub 5 miejsce w wynikach. To nazywam normą, bo skrajne partie nie są wybieralne - patrz casus Lewicy, która zaraz sobie ten głupi ryj rozwali o próg wyborczy (na szczęście).
  • Odpowiedz
@Lemmonix: konfederacja odeszła od skrajnych poglądów (może poza skrzydłem Brauna) i stąd zanotowała wzrost poparcia i wynik 12% w wyborach. Do tego przez mniejszą ilość okręgów wyborczych mieli bardziej jakościowych kandydatów w okręgach i wystawili w prawie każdym rozpoznawalne osoby niekoniecznie na jedynkach
  • Odpowiedz
@hub_bub: To jest już wyłącznie moja opinia - w mojej ocenie to odejście od skrajnych poglądów jest pozorne. Nie można zapomnieć, że liderzy tej partii to sygnatariusze ultra radykalnej konfederacji gietrzwałckiej. Dla mnie to jest banda proruskich szurów, która teraz cynicznie kreuje się na wolnorynkowych i umiarkowanych konserwatystów, żeby dorwać się do władzy. Jeżeli to im się uda to maski opadną i z pisem zrobią nam jesień średniowiecza. Mam jednak nadzieję,
  • Odpowiedz
Potem minęło 7 miesięcy i okazało się, że to nie Konfederacja dla PiSu (a tak trąbiono 4 lata), a Trzecia Droga dla PO kończy jak Kukiz xDDD Wchłonięci jak przystawka, a nie minął nawet rok.


@Kopyto96: Nie chce Cię martwić, ale wszechświat pcha Konfę i PiS ku sobie. W tych wyborach KO + koalicjanci = PiS + Konfederacja. Jeśli Konfa chce rządzić w dającej się przewidzieć przyszłości to jedyną opcją zdaje
  • Odpowiedz