Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem zabezpieczyć nowego Tucsona, ale w salonie detailingu powiedzieli mi, że na ten najnowszy poliftowy model nie ma jeszcze nigdzie formatek folii ppf. Czy ktoś może jest tutaj w temacie i może powiedzieć kiedy mogą się pojawić i czy trzeba czekać lub czy można okleić bez tych formatek?

#detailing #samochody #motoryzacja #hyundai #tucson
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Katiee być może, dlatego chciałem tutaj zasięgnąć języka czy warto w ogóle bez tych formatek. Jeśli tak to poszukam salonu który to zrobi.
  • Odpowiedz
@Katiee: Żeby się to opłacało to folię musiałby przycinać ktoś z zerowym doświadczeniem bo tacy którzy umieją to robić są po prostu za drodzy bo jest ich jak na lekarstwo. Dlatego wolą poczekać na formatki, za duże ryzyko, że coś pójdzie nie tak.
  • Odpowiedz
@betaTrx: podbij do tych znanych/polecanych/z renomą, zawsze możesz dogadać tak, że oni sobie formatkę zrobią na podstawie Twojego wozu (pewnie potrwa to dłużej), a potem będą się wystawiać, że jako jedni z pierwszych mają gotowce i zaraz się do nich zlecą inni.

Pełno jest takich, co kleją z gotowców, a ambitniejszej roboty się nie łapią z lenistwa/braku umiejętności.
  • Odpowiedz