Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu powinieneś jakieś mechaniki PRL-owskie wprowadzić no żeby robiły się kolejki w sklepach albo żeby ludzie chodzili do zakładów pracy w którym możesz zwiększać zatrudnienie a w zasadzie MUSISZ bo partia każe a produktów wcale więcej nie tworzysz i nie ma zysku chociaż tak wychodziło na papierze xD gracz musi mieć ciągły mind fuck. Fajna zagrywka będzie też zwiększenie pensji który ma się przełożyć na dobrostan i nawet jak user zwiększy
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: za rowno i porzadnie sie te budynki stawiaja moim zdaniem. Jak to gra o PRLu to powinien byc wiekszy bajzel - dzialki nierowne, domy robione z resztek wykradzionych z budowy, a trawa rozdeptana i rozjezdzona na wszystkie strony. Kable telefoniczne, elektryczne wiszace niedbale i odrapane budnki panstwowe.
  • Odpowiedz
@Abaddon_2 Już koledzy mi kiedyś polecali
Zbieram się do kupna
Ale podobno w #!$%@? trudna
Jednak widzisz jedyne co w tych realiach to tego typu gra
A open world moim zdaniem jest to nisza z bardzo dużym potencjałem do wykorzystania
  • Odpowiedz
  • 0
@cr6d: jestem grafikiem, któregoś dnia siadłem i wymyśliłem jak chcę to rysować

grę tworzę w godocie

oglądam różne w zależności czego potrzebuję. Generalnie inni odpalają jeden tutorial i robią grę jak z tutoriala ale ja wybrałem głupszą droge i od razu robie po swojemu i muszę oglądać różne tutoriale i z nich kopiować fragmenty którychp otrzebuję
  • Odpowiedz