Wpis z mikrobloga

Wyborcy Brauna cieszą się, że będzie zadyma. Braun odwali jakąś manianę, może ugasi tam w PE też jakąś menorę, albo będzie rzucał czymś na sali obrad. Ileż to szczęścia da młodym Konfederatom gdy Braun będzie upominał prowadzącego obrady. Skonsternowane miny innych posłów będą memiczne, wyobrażają sobie Konfederaci. Gdy Braun będzie tam wychwalał Rosję to już w ogóle beka. Bo polityka to taka zabawa. Lepszy kabaret niż chłop przebrany za babę.

#wybory #polityka #bekazkonfederacji
 • 21
 • Odpowiedz
 • 352
Wyborcy Brauna cieszą się, że będzie zadyma.


@pierwszynawenus: Dziesięć lat temu wyborcy Korwina wierzyli, że rozwali od środka Unię Europejską. Teraz konfiarze liczą już tylko na dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
@pierwszynawenus: On będzie potulny jak śpiący Korwin. I zasłynie pewnie z tego samego czyli jakiejś głupiej przemowy pokroju "women are less inteligent". Te jego archaizmy i przeciąganie słów aby wydawać się "inteligentnym" nie zadziała na ludzi z krajów o innym sposobie mowy. Wszyscy będą go postrzegali jako opóźnionego przygłupa. Jedynie sobie porobi rolki na tiktoka dla konfiarzy. Do tego będzie się hamował z krzywymi akcjami bo EU się z nim
 • Odpowiedz
No beka jak #!$%@?, zwłaszcza to wychwalanie Rosji przez Brauna, które istnieje tylko w twoich urojeniach, w przeciwieństwie do wychwalania jej na zachodzie całymi latami.


@Stopy_Mariusza: wcale w co drugim wystąpieniu nie krytykuje UE i Stanów jako dyktatur, ale zero podobnych wypowiedzi o Rosji. Wcale nie nazywa władzy na Ukrainie kijowskim reżimem. Ani nie był autorem votum separatum w sprawie uznania Federacji Rosyjskiej za państwo sponsorujące terroryzm. Nie negował istnienia
 • Odpowiedz
wychwalanie Rosji przez Brauna, które istnieje tylko w twoich urojeniach


@Stopy_Mariusza: no bo przecież nazywanie liderów zachodnich zbrodniarzami i zarazem otwarty sprzeciw wobec nazywania tak putlera, to też se wykopki wymyśliły, nie? xD
 • Odpowiedz
istnieje w podstawowych opiniach brauna debilu. Trzeba być totalnym idiotą, żeby tego nie zauważać


@markus666: Braun nie jest pro-rosyjski. Po prostu nie zgadza się na ogłoszenie Rosji państwem wspierającym terroryzm, bo BIDEN (nasz sojusznik) to terrorysta, a tak wgl to na Ukrainie mamy reżim! Odczepcie się od Rosji, od Brauna i od Rosji!!!
Ordo_Publius - > istnieje w podstawowych opiniach brauna debilu. Trzeba być totalnym ...
 • Odpowiedz
@pierwszynawenus: oczywistością jest ze głosować powinni ludzie od 25 lat, bo wtedy kończy się rozwój mózgu i do wieku emerytalnego bo później rozkład mózgu jest już tak zaawansowany ze nie gwarantuje poczytalności
 • Odpowiedz
No beka jak #!$%@?, zwłaszcza to wychwalanie Rosji przez Brauna, które istnieje tylko w twoich urojeniach, w przeciwieństwie do wychwalania jej na zachodzie całymi latami.

Idź spać.


@Stopy_Mariusza: przecież Braun usprawiedliwiał atak Rosji na ukrainę i mówił że winę za tą wojnę ponosi Ukraina i nato. Było to na oficjalnym oświadczeniu ambasadora Rosji w Warszawie.
 • Odpowiedz
Gdy Braun będzie tam wychwalał Rosję to już w ogóle beka


@pierwszynawenus: dawaj jego cytat choćby z polskiego parlamentu kiedy wychwalał Rosję. Okazji było sporo, prawie 5 lat był posłem, na pewno coś znajdziesz.
 • Odpowiedz
dawaj jego cytat choćby z polskiego parlamentu kiedy wychwalał Rosję. Okazji było sporo, prawie 5 lat był posłem, na pewno coś znajdziesz.


@Kaeltas: Nie znajdzie bo to przecież tylko powielany bełkot. Jak ktoś jest propolski i mówi prawdę, to można mu #!$%@?ć każdą łatkę. Ruskiej onucy, antysemity, antyszczepa itd. Wojna, wyjście polski z unii i upadek meteorytu.
 • Odpowiedz