Wpis z mikrobloga

#korwin #krul #jkm #4konserwy #bekazlewactwa W sumie aż miło popatrzeć na lewacki #buldupy z okazji rosnącego poparcia dla #knp Znaleźli sobie chłopki jakieś 3 cytaty o obozach czy pedofilii, na które już nikt zwraca uwagi, żeby wrzucać pod każdym znaleziskiem z Korwinem a jak przychodzi do debaty o gospodarce to wychodzi, że nie rozumieją nawet prawa popytu i podaży. Niezły ubaw mam z tych głąbów. Już sobie wyobrażam ich #buldupy jak wykop zostanie zasypany przemówieniami KNP z Parlamentu Europejskiego :))
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velati: ja pierdziele, po co kasujesz te komentarze?

Jak jest ból d--y o komentarz to się do niego odnieś a nie kasuj. Tylko przegrywy wymazują historię.
  • Odpowiedz
Już sobie wyobrażam ich #buldupy jak wykop zostanie zasypany przemówieniami KNP z Parlamentu Europejskiego :))


@Velati: Otwarcie zapowiadasz zasypywanie wypoku spamem. A potem dziwisz się, że NIKT was nie traktuje poważnie...Seems legit.
  • Odpowiedz
@Velati: W sumie nawet dobrze by było, żeby Korwę pojawił się w PE - jak przegra wybory to pośmieszkujemy przez 2 tygodnie i dalej te same nudy, a tak to może powstanie nowy etatowy klaun, z którego można będzie cisnąć bekę.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: a co w nim napisałeś? :P możęsz napisać mi nawet na priv haha @Velati: KNP to nie jest idealny wybór, wolałbym kogoś mniej radykalnego. Ale Korwin to droga w dobrą stronę, Korwin czasami pierdzieli niestety, muszę to powiedzieć jako dość częsty kupujący Najwyższego Czasu i oglądający jego "masakry" :P Bardzo inteligentny typ, ale czasami poglądy dość dziwne hehe
  • Odpowiedz