Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Widzę że wyświetlenia na mlecznym ścierwie trochę się nie zgadzają a przecież trzeba za to utrzymać i wykarmić knura konona, drugiego knura zalewskiego, trzeciego benzo knura srawka wraz z rodziną, jeszcze jakieś dorotki wariatki, chyba tylko widmo przejęcia posesji trzyma rudą mendę wieśniaka z krzyżowej przy mlecznej bestii. No może jeszcze regularne paczki z obsranymi majtkami knura co mu je aronek wysyła na paczkomat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanWojny: Na dzień dzisiejszy to on ma max 10k z tego kanału miesięcznie, a ile utrzymanie otyłej małpy kosztuje? Pewnie połowe tej sumy z rachunkami licząc, pensja dla cyrkowca rencisty-ochroniarza i d--a zbita.
  • Odpowiedz
@PanWojny: ano widzisz Pan. srawek obiecał pomagać Krzysiowi do końca i to czyni. Wilmy nagrywa już po 10 minut mające by więcej ichich było i urozmaicone były. Zainwestował w scenografię nową - plener naturalny. A widzowie nie chcą POmagać . Ja oglądam, bo wiem, że dokładam małą cegiełkę i również dzięki mnie Krzysiu otrzymuje 3 tys. złotych, do tego ma zakupy robione, ubezpieczenie zdrowotne opłacone, itd. On ma raj dzięki
  • Odpowiedz