Wpis z mikrobloga

@frugom: Ciszę wyborczą łamie cokolwiek co nakłania lub zniechęca do głosowania w określony sposób. Ten gość jest wyraźnie identyfikowany z poglądami lewicowymi i znalezisko w ten sposób wyraźnie zniechęca do głosowania na partie mające takie poglądy.
  • Odpowiedz
@Dragonan: #!$%@?ć Stanowskiego, ale z tą logika powinno spaść z 5 postów jadących po Stanowskim, które wiszą teraz na mirko. Proszę więc o wymyślenie lepszego fikołka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lekh1: Rzeczywiście jest wiele postów. Część dotyczy agitacji prowadzonej przez Stanowskiego. Ciężko uznać czy te posty to agitacja w którąś stronę. Czy też może nagłaśnianie że ktoś agituje w jakąś stronę, jest dozwoloną formą agitacji.
Cześć jest związana z granicą. I są "neutralne". Też nie wiem czy to podpada.

Ale są rzeczywiście posty będące agitacją. Jak ten:
https://wykop.pl/wpis/76646837/brak-slow-idzcie-na-wybory-te-hieny-na-pewno-pojda
Zgłosiłem go do moderacji.
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Nie wiem. Zachęcanie do brania udziału w wyborach nie jest agitacją. Ona mogła to wrzucić. Pytanie czy jak on to repostuje czy to jest agitacja. Wyraźnie widać że to za konkretną opcją agituje. Z drugiej strony to chyba jest dozwolone.
  • Odpowiedz
@Dragonan: Czyli na wykopie można agitować za konkretną opcją o ile jest tą konkretną opcją?
Za to nie można przypominać o ściganym przestępcy bo może się komuś skojarzyć też z konkretną opcją polityczną. Logiczne…
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Co? Skąd ty to wziąłeś taką interpretację? Dobrze się czujesz?
Zachęcanie do brania w udziału w wyborach nie jest agitacją. Więc stosują to wszystkie opcje polityczne. Jak wrzucisz Bosaka czy Kaczyńskiego mówiącego że trzeba iść na wybory, nikt nie powinien ci tego skasować. Mimo, że wiadomo z jakiej opcji politycznej każdy z nich jest.
  • Odpowiedz