Wpis z mikrobloga

Aha czyli wolisz sam sobie walic #!$%@? cale zycie niz odbywac stosunek z dziewczyną ktora sie na tym zna i umie w to jak nikt inny, przez swoje doswiadczenie? Bk


@kaczeridi: Absolutnie nie, ale po prostu uważam iż jako mężczyźni powinniśmy się szanować bo nikt za nas inny tego nie zrobi i jako społeczeństwo dawać sygnał, że pewne zachowania są nieakceptowalne. W ten sposób również znaczenie bardziej szanowane będą i
  • Odpowiedz
@kaczeridi: troche w zyciu poruchalem i totalnych szonow (nawet raz bylem na oplaconym masazu e--------m) i grzeczne dziewczyny i najlepsza w wyrze (najlepszy b-----b, chetna na rozne udziwnienia, najbardziej ciasna) byla dwudziestoparoletnia dziewica. Ruchanie to nie fizyka kwantowa i do tego wystarcza checi, troche wyczucia i inteligencji, a nie setki zaliczonych bolcow.
  • Odpowiedz
@kaczeridi: tak wolal bym jechać na rękawie niż mieć dziewczynę k---ę która ogłaszała sie na eskortach i teraz zarbia na zdjeciach p---y. Jeszcze 10 lat temu takie coś nazywało się tak jak należy "bycie k---ą". Jakieś zasady w życiu mam i u mnie damskie też sie liczą
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 Nie wpadłeś na to że mógł byś z nią nagrywać ? Wydaje mi się że to przyjemniejsza robota niż w kołchozie - za pewne też lepsza kasa.
  • Odpowiedz
Nie wpadłeś na to że mógł byś z nią nagrywać ? Wydaje mi się że to przyjemniejsza robota niż w kołchozie - za pewne też lepsza kasa.


@J_A_N: Co prawda nie wiem jakie masz wartości i normalny moralne w swoim życiu, ale nigdy na coś takiego bym się nie zdecydował, równie dobrze mógłbym stanąć przed lustrem i opluć swoje odbicie, nie pracuje w kołchozie i całkiem dobrze zarabiam. Jeśli chciałbym
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 Gratuluję wysokich zarobków, co do Twoich wartości to mało mnie obchodzą.
Tak samo jak Ciebie nie powinny obchodzić vzyjeś wartości.
Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda, g---o powinno cię to obchodzić.
  • Odpowiedz