Wpis z mikrobloga

Aha czyli wolisz sam sobie walic #!$%@? cale zycie niz odbywac stosunek z dziewczyną ktora sie na tym zna i umie w to jak nikt inny, przez swoje doswiadczenie? Bk


@kaczeridi: Absolutnie nie, ale po prostu uważam iż jako mężczyźni powinniśmy się szanować bo nikt za nas inny tego nie zrobi i jako społeczeństwo dawać sygnał, że pewne zachowania są nieakceptowalne. W ten sposób również znaczenie bardziej szanowane będą i
  • Odpowiedz
@kaczeridi: troche w zyciu poruchalem i totalnych szonow (nawet raz bylem na oplaconym masazu erotycznym) i grzeczne dziewczyny i najlepsza w wyrze (najlepszy blowjob, chetna na rozne udziwnienia, najbardziej ciasna) byla dwudziestoparoletnia dziewica. Ruchanie to nie fizyka kwantowa i do tego wystarcza checi, troche wyczucia i inteligencji, a nie setki zaliczonych bolcow.
  • Odpowiedz
@kaczeridi: tak wolal bym jechać na rękawie niż mieć dziewczynę #!$%@?ę która ogłaszała sie na eskortach i teraz zarbia na zdjeciach #!$%@?. Jeszcze 10 lat temu takie coś nazywało się tak jak należy "bycie #!$%@?ą". Jakieś zasady w życiu mam i u mnie damskie też sie liczą
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 Nie wpadłeś na to że mógł byś z nią nagrywać ? Wydaje mi się że to przyjemniejsza robota niż w kołchozie - za pewne też lepsza kasa.
  • Odpowiedz
Nie wpadłeś na to że mógł byś z nią nagrywać ? Wydaje mi się że to przyjemniejsza robota niż w kołchozie - za pewne też lepsza kasa.


@J_A_N: Co prawda nie wiem jakie masz wartości i normalny moralne w swoim życiu, ale nigdy na coś takiego bym się nie zdecydował, równie dobrze mógłbym stanąć przed lustrem i opluć swoje odbicie, nie pracuje w kołchozie i całkiem dobrze zarabiam. Jeśli chciałbym
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 Gratuluję wysokich zarobków, co do Twoich wartości to mało mnie obchodzą.
Tak samo jak Ciebie nie powinny obchodzić vzyjeś wartości.
Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda, gówno powinno cię to obchodzić.
  • Odpowiedz