Wpis z mikrobloga

jeszcze w temacie stomatologii, kończę kierunek asystentki stomatologicznej i wkrótce rozpoczynam pracę w lokalnej prywatnej klinice. Dwie dziewczyny z mojej "klasy" już tam pracują i jak tylko dowiedziały się, że będę pracować w tej samej klinice, zaczęły rzucać złośliwymi komentarzami w stylu 'dobrze ci poszło na teście, ale czy sprawdzisz się w pracy?', 'poradzisz sobie z widokiem krwi?', 'kujon'. Dla kontekstu, mam ± dwadzieścia lat (wyglądam na 15), a reszta słuchaczek jest w wieku 40-50 lat. Jestem przeciwieństwem konfliktowej osoby, a jeśli coś czasem mi się nie udaje, to odpowiadanie na takie głupie teksty. Po prostu bardzo podoba mi się ten kierunek i chcę zacząć w nim pracę (jestem z małego miasta i nie mam dużego wyboru gabinetów). Niestety, zespół tamtejszych koleżanek zaczyna od toksyczności wobec mnie jeszcze zanim zaczęłam.

#stomatologia #praca #pracbaza #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
Jestem przeciwieństwem konfliktowej osoby


@ladylurkini: to krzyżyk na drogę xD też jestem bezkonfliktowym typem i już 2 razy musiałem odejść z poprzednich firm, bo nie wytrzymałem właśnie z tak konfliktowymi ludźmi jak te twoje koleżaneczki.
  • Odpowiedz
Dla kontekstu, mam ± dwadzieścia lat (wyglądam na 15)


@ladylurkini: jako ktoś kto jest pytany o dowód w wieku prawie 30 lat, polecam mieć pod ręką tekst "przynajmniej jedno z nas wygląda młodo" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz